Medya

‘Yazdan kalan’ fotoğraflarınızı bekliyoruz!

20 Eylül 2016
Haber: Kaos GL

Kaos GL, okur ve takipçilerinin objektifinden; kışın bakıldığında zaman zaman iç çektirecek zaman zaman “Ver coşkuyu!” dedirtecek yazdan kalma fotoğrafları bekliyor!

Unsplash / PIXABAY

“Yazdan kalanlar” başlıklı ilk temamızla ilgili kendi çektiğiniz fotoğrafları 26 Eylül Pazartesi gününe kadar göndermenizi istiyoruz.

Eylül ile birlikte “Yazdan kalanlar”ı kapamak istiyoruz; nasılsa gökkuşağının yazı kışı olmaz deyip bundan böyle sizlere her ay farklı bir “tema” vereceğiz.

Gönderilen fotoğraflardan seçtiklerimizi Kaos GL’nin sosyal medya hesaplarında paylaşacağımız gibi, hazırlayacağımız seçkileri kaosGL.org ve Kaos GL Dergisi’nde uygun alanlarda “isminizi anarak” yayınlayacağız.

Tabeajaichhalt / PIXABAY

Her ay sizlere bir “tema” verecek olsak da, başlangıç ve ilk çağrımız olan “Yazdan kalanlar” başlığı altında beklediğimiz fotoğraflarınız gökkuşağı kadar çeşitli olabilir, kendinizi sınırlamayın!

Nasıl yollayalım abla?

Herkesin kişi başına en fazla üç fotoğraf gönderebileceğini özellikle belirtmek isteriz.

Fotoğraflarınızı lütfen sadece web@kaosgl.org adresimize yollayın. Bu adresten ulaşmayan fotoğraflar seçki dosyasına alınmayacaktır.

Fotoğraflarınızı yollarken, e-postanın konu kısmına temayı belirtmenizi, metin kısmına ise fotoğrafınızı yayınlarken kullanabileceğimiz kısa bilgi notunuzu eklemenizi rica ediyoruz.

Öyleyse yaz bitmeden “yazdan kalan” fotoğraflarınızı yollayın, Kaos GL yayınlasın!