Gökkuşağı Forumu

Pişt portakal, orda kal!

20 Ağustos 2017

Kızlarım, pasiflerim, pasif+oralA’larım (sanırım benim kızlardan laçonya bu ekolden geliyor. Rezil, pasif dediğin hep pasif olur!), full pasiflerim (kendimi en yakın hissettiğim sosyal cemiyet bu), pasif+sevişenler (Sarı Kız bu kategoride) malum sizler benim inci tanelerimsiniz. Şimdilerde size +plus deniyormuş, pek mutlu oldum. Pasif de olsan kaliteden ödün vermeyeceksin. Lubunya atalarımız ne demiş: “Göt vereceksin, kaliteden ödün vermeyeceksin”.

Ay bu kaosjel’e yazı yazarken bir geriliyorum bir geriliyorum anlatamam. Yok o kelimeyi kullanma, yok travesti deme, lezbiyenliği yanlış sunuyorsun, biseksüellik o değil. Ayol yazmamı istemiyorsanız söyleyin. Kendimi Nuray Mert gibi hissetmek zorunda mıyım?  Ayrıca siz yayınlamazsanız başka siteler yayınlar. Bakarlar okuyucunun minçosuna göre similya hassasiyetine. Okuyucudan tepki gelmezse yayınlamaya devam ederler. Bu kaosjel’in editörlerinin sanırım kariyer planlarında RTÜK var. Has bahçenin yedi veren gülü gözdemiz tenezzül edip yazımızı instagramından bile paylaşmaz. Yeğenim olacak Aslı instagram hesabı açacağım der ama bir nü fotoğrafımı bile çizmez. Yıldız Tar ise o bir star dermişim. Minçomun starı! Bir bana madilik alıkır, “şöyle yazma, böyle yazma, şunu deme” diye bi bana der. Bir de yazılarımı hep geç yayınlar. Daha mühim işleri varmış haspamın! İnanmazsanız diyeyim: Bu yazıyı ikinci yeniler Anadoluya koli kesmek için yayılmadan önce yazmıştım. Muhtemelen yeni Türkiye’nin ilk yazısı olacak.

Okuyucularımdan biri sanırım ap gây (a’nın üstündeki şapkayı unutanın kondomu patlasın). Yazılarımda giriş, gelişme ve sonuç bölümü olmadığını, metinsel bütünlüğün naşladığını yazmış. Kız dedim, seninki en son ne zaman naşladı? Sonra sinirlendim ve kendiliğinden lubunya sözü aklıma geldi. Parkta eğer kolinize bir haddini bilmezin 20 metre yaklaştığını ya da kolinize doğru yavaş yavaş ilerlediğini fark ettiğiniz an “Pişt portakal, orda kal!” derdiniz. Böylece koliniz sizin portakal büyüklüğünde titalarınıza odaklanırken siz de ucuz lubunyayı uzaklaştırmış olursunuz.

Konudan bağımsız seksi laço fotoğrafı

Bu yazımda laçonya Çekiç kızımdan bahsetmek istiyorum, kendisi malum bir yaz aşkı çocuğu. Babasına demiştim, “Bu tutmadı”, gel yol yakınken bunu bir azınlık ibadethanesinin önüne bırakalım. Neymiş, bizimkinin doğan görünümlü şahini olmuş, 2 km uzaktan bakan oğlan alıkırmış, kimse lubunyalığını alıkmazmış… Neyse şu alttaki fotoğraftaki kız benim kız işte. Buna, Yıldız Tar’a ve Ebru Meral’e bakan beni yuvarlak hatlı bir kadın zannedecek. Yok anam bunlar yiye yiye şiştiler. Ben yoksa fidan gibi kızım. Hatta lisede adım “Selvi Tanju” idi.

Neyse ben laçonya kızıma geri döneyim. Malum ana olmak zor, kürdan similyaları yemeyecek yedireceksin, butlar butu similyalar kızların minçosunu acıtır, bademcikleri şişer diye sen ilgileneceksin. 20-35 yaş arası mantilerle kızların kolisini bozacak, laçolar sinirlenmesin diye altlarına sen yatacaksın, güvenli seks diye 50+ kolilere sokacaksın, kızların burnunu yaptırmadan önce kızın parasını biriktirip kendi burnunu yaptıracaksın.. Yani kızın için kendini feda edeceksin. Ve bütün bunlara rağmen kızları mutlu edemeyeceksin.

Laçonya Çekiç kızım kariyerine Esmeray ile başladı. Esmeray hani şu ben sahneleri bıraktıktan sonra benden çaldığı elbiselerle sahneye çıkan gacı. Neyse bir gün Esmeray beni görmeye Kayseri’ye geldi. Malum ablanız naftacı. Aldım, çarşıya çıkardım. Bir yemek yedik, sonra eve geri döndük. Neymiş ablam gecekonduda kalacakmış. Kız dedim, git hadi köyüne. Ferdi Tayfur “Hadi gel köyümüze geri dönelim” şarkısını senin için yazdı. Git köyüne dedim, kovdum saray yavrusu 1+1 evimden. Neyse yıllar sonra geldi, “Abla hadi happeye gidelim” dedi. İyi dedim, gidelim. Kız tutturmaz mı makarna makarna diye. Ay 3 gün 3 gece, kahvaltı, öğlen, akşam yemeğinde makarna yedik. Neyse travesti olunca makarnacılar ayıplamıyor, malum 17’de kahvaltı, saat 21’de öğlen yemeği sabah 5 gibi de akşam happesini alıkıyorsun. Yok anam yok, o kötü Esmeray, makarna beğenmiyor. Neyse dedim, “Abla, zaten yaşlısın, çirkinsin bi de şişmanlayacaksın minçoma benzeyeceksin. Bırak artık makarna yemeyi, pide yiyelim” dedim. Ay demez olaydım. Bu kadınla meğer çok partili döneme geçtiğimiz sene geldiğimizde bir makarnacıya gitmişiz. Makarnacıdaki nafta (muhtemelen rahmetli oldu) buna göz kırpmış. Ablam 3 senedir onun hayali ile yaşıyormuş. Esmeray dedim, bu teknoloji çağında neden hayal kuruyorsun? Artık feminist, queeer porno var. Tabii Esmeray’ı kıramadığım için eskiden mantıcı olan şimdi telefon pazarı olan mekana gittik. Laço hoy tabii! İşte o gün zavallı laçonya Çekic’i Gençlik Parkı’nda unutmuşum. Çocuğun travması ondan…

Laçonya Çekiç’im, kaosjel muhabir eğitimde Funda hoca anlatmıştı, fotoğraf kendini anlatır, ekstra bilgiye gerek yok diye. Bak bir adet vesikalık fotoğrafını yayınlıyorum, o kendini anlatır. Funda kız, laçonya madilik yaparsa bende sana madilik yaparım.

Bu yazıda ürün yerleştirme vardır: Valla Esmeray, “abla yüzüm eskidi, botoks yaptırmaya gidiyorum ama korkuyorum insanlar beni unutursa” dedi. “Beni de yaz, Sivas’a gelince sana midye dolma yapacağım” deyince, üzüldüm kızcağıza yazdım. Kızzcaağız çok üzüldü, kızcağız en yakın zamanda memlekete dönecek!

Son olarak, Demhat’a ve Mert Güzel’e iki hafta gülmeyi ve süpet alıkmayı yasaklıyorum. Hadsizliğin bedeli!

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.