17/08/2017 | Yazar: Tanju Tariz

Sen basit, avam ve ucuz olmadığın müddetçe sevgilim olacaksın. Hatta LGBTİ+ olsan bile sevgilim kalacaksın!

Selam dar paça pantolon giyen ve ayakkabısı ile arada 20 cm boşluk olan, hetoro erkek düşmanı tasarımcıların mağdur ettiği erkekler! Ayol ses Ulus-Keçiören dolmuş hattı, üst taraf Selvi Boylum Al Yazmalım’ı çektiğini unutmuş Kadir İnanır, alt taraf ise “Şişhane”. Gerçekten seksten soğuyorum. Çok çirkin oluyorsunuz. Savcıların yerinde olsam erkekliği aşağılamaktan hepiniz hakkında dava açarım. Hatta o pantolonları çıkartmadığınız müddetçe “ev hapsi” veririm. Görüp göreceğiniz Yıldız Tar’dan ibaret olur.

Daha önce yazmayı unuttuğum but beldeli bi kolim var. Kendisine verdiğim de bir söz var: Sen basit, avam ve ucuz olmadığın müddetçe sevgilim olacaksın. Hatta LGBTİ+ olsan bile sevgilim kalacaksın!

Buradan bir kere daha ona olan beldeli aşkımı ilan etmek istedim. Malum kaç laço kolihanenin kirasını öder?

Laçolar, aktifler, full aktifler, aktif+oral’lar, aktif+sadece sevişmeler, aktif+aktif sevişenler (bunu da yeni öğrendim, başımıza kürdan similya yağacak valla) siz kocam var diye similya fotoğrafı göndermekten vazgeçmeyin. Malum o fotoğrafları kendim için istemiyorum. Kızlarıma lubunya boyama kitabı hazırlıyorum. Onun için kullanıyorum.

Boyayın kızlarım, boyayı bol kullanın, minconuzu korkak alıştırmayın

Geçen haftaki yazımda Ebru Meral’i yazmıştım. Malum Ebru Meral kitap gibi karı; okumakla, anlatmakla bitmez. Bir de kızım ekonomiktir. Malum devir ekonomi devri. Bir laçoyla iki dakika göz göze geldi mi o gece laçonun uykusuna yatar. Gece rüyasında mutlaka laçoya süpet alıkır, koli verir. Hiç boş bırakmaz. Sabah kalktığında “kız kolin nasıldı” diye sormazsan küser.

Bu arada lubunya sözlerine yer vermeye devam ediyorum. Okurlarımdan biri yazmış: “Similya yüze naşlar”, “delikli boncuk yerde kalmaz”. Kız sen neden yerdesin, gecenin bu saatinde faceme yorum yazıyorsun, yalnız mısın ezik misin, diye soramadım.

Kaosjel’e dedim ki, madem bana belde ödemiyorsunuz, benim sosyal medya hesaplarımı yönetin. Orda o kadar çok insansınız bir işe yarayın. Mesela halen bir instagramım yok. Instagramın müdürü beni aradı, “Abla ne olur gel” dedi. Kendimi eve twitter sokmayan Dilberay gibi hissetmek zorunda mıyım? Halamın kızı Aslı? Has bahçenin gözdesi? Madi yıldız? Biriniz cevap verin! Laçolar heep ordaymış. Kolileri hep siz yiyemezsiniz! Valla biseksüeeller hep böyle. Bi ordan bir burdan herkesi onlar yiyor. Beni tutan digin ablalar da yok değil yani. Ama sonuçta ben her koşulda pasif olduğum için biseksüel olamıyorum sanırım. Sarı kız’a mı sorsam?

Genç zırıllardan bir tanesi demesin mi “T.K benim tabirim” diye. Ayol senden önce Ankara'da ne iş yapıyorsun diye sorduğumuzda "travesti kocasıyım" diyen laçolar vardı. Utanmadan sıkılmadan bir meslek olarak kabul ederlerdi. Ama kendilerine hiç bir zaman “sex worker” dediklerini duymadım. O yüzden aşkım travesti kocası lafını sen bulmadın. Kız bu elektrik mi ki icat edesin? Ancak keşfedebilirsin.

En son yazımın altına kaosjel bir şeyler eklemiş! Hemen alık Yıldız’ı aradım. “Kız onu ben yazmadım” dedim. Mecburlarmış, çünkü okurlar haber olduğunu düşünüp, “kaosjel nasıl böyle bir şey yapar” diye madilik yapıyorlar demez mi? Bi ezikledim bunu, “Kız dedim, bir lubunyacayı öğren! Onlar madilik yapmıyor. Alıklık yapıyor. Madilik zeka gerektirir, alıklık salaklık gerektirir. Ayrıca haber ile köşe yazısını farkını idrak edemeyen Zekiler (burada hem zihinsel hem de cinsel yönelime bir atıfta bulunuyorum, eskiden İstanbul efendisi lubunyalara Zeeekii! denirdi) yüzünden ben sizin o çirkin notunuzu okumak zorunda mıyım? Silmezlerse yazmam. Siz de o çok önemli olan change.org’ta imza kampanyası başlatırsınız artık!

Eğer benim yazıma bir imza, bir açıklama eklenecekse bu açıklama: “Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) ilginiz alakanız ve similya fotoğraflarınızı ve mektuplarınızı bekliyorum. Ayol sadece yurt dışından davetlere katılmıyorum. Türkiye’den de görmediğim şehirler, ilçeler var, oralardan yazabilirsiniz. Kaliteli bir kadın, sizin seviyenize inemez diye düşünmeyin. Bir salon hanımefendisi olduğum için ne kadar avam olduğunuzu size hissettirmeden davetlere icap ederim.” Budur yani! Herkes duracağı yeri bilsin!

Lezbiyenler! Neden beni faceden ekliyorsunuz? Ekleyenlerin bir kısmını kabul ediyorum. Sonra bir elem bir keder diyordum ki Manca Sev isimli kocamla tanıştım. Yıllardır göz göze gelip, içimin yağı eriyecek diye gözlerinin içine bakamadığım laçomu bir cesaret edip faceden ekledim. Beni ekleyecek mi diye beklerken, eklediğini gördüm ya… Belki yeni bir aşk doğacak, kocam da beni sevecek.

-20’ler yazmasın lütfen! Cm yani!

Yıldız canım kendi fotoğrafını paylaşmayı ihmal etme, dermişim! Şu mürebbiyen Remzi’nin gönderdiği güzel similyalardan birini paylaşamazsın biliyorum ama en azından adonislerini paylaş.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam