07/08/2017 | Yazar: Tanju Tariz

Beyin göçüne bi şey demiyorum ama 20 üstü similyalar göç ettiğinde bir hüzün kaplıyor minçomu. Bu ülkenin hali ne olacak?

Kızlarım, zırıllarım,

“Pasifleri neden ezikliyorsun” diye bir soru sormuş kendini bilmez bir lubunya. Kız pasifleri güçlendirmeye çalışıyorum. Hiçbir lubunu kimseye değişmem. Lubunyanın ahını kimse almasın valla dünya batar ahın öcü geçmez. But but similyalar naşlamaz. Kolileriniz bozulur.

Kırk yıllık süpeti spet diye yazmaya başlamış yeni kuşak kaos jelin yetiştirdiği aktif bir eşcinsel arkadaşımdan öğrendim. Kendisi Eskişehir’i bırakıp Avusturya’nın bir kentine yerleşmiş. Oradan da bir Alaman koca bulmuş. Şimdi bu Alaman’ı koliliyor ya bu bizimki “Alamancı” mı olmuş oluyor? Ama harbi delikanlı diyor. “Mutluluğunuzu neye borçlusunuz” diye sorduğumda “o Alaman, ben Alamancı’yım” diyor. Böyle kelime oyunu yapan aktifleri çok seviyorum. Ay bi de 21+ imiş nasıl üzüldüm. Beyin göçüne bi şey demiyorum ama 20 üstü similyalar göç ettiğinde bir hüzün kaplıyor minçomu. Bu ülkenin hali ne olacak diyorum, nereye kadar kürdan similyalar ile mutlu olacağım? Avusturya’daki 21+ kolime ve Alaman sevgilisine mutluluklar diyorum. Mutluluğunuz daim olsun!

İsveç’ten başka bir laçonya da bana yazdı. “Lubunyalar güllümü happeyi sever, dedin. Aşçı oldum” demez mi? Kız neden aktif olmadın da aşçı oldun demedim. Malum insanların tercihlerine karışmamak lazım. Şimdi kaosjelden biri tercih değil yönelim diyecek. Ay bi adım öteye gitseler ölürler.

Canlarım okurlarımın yaş ortalamasını merak etmiyorum ama similya ortamalarını merak ediyorum. Daha önce de yazmıştım. Laçolar similya boylarıyla ilgili yalan söyledikleri için beyanı asla esas almam, her daim kendim ölçerim. Ay bi an beyanı reddeden; trans erkeklere, trans kadınlara madilik yapan kadın hakları savunucuları gibi hissettim ama sonuçta ben kamusal alandaki beyanlarına itiraz etmiyorum. Yatakta kendim ölçüyorum. 

KaosGL.org’un editörlerinden Aslı yazımı paylaşmadı. O gün onun biyolojik annesinin doğum günüymüş. Halası olarak beni annesinden butlar butu daha fazla seviyormuş ama ne yapsın “o kadına” da kendini özel hissettirmesi lazımmış. Ayol kıza diyemedim ki, senin baban Prad Bitt, annen Angelina Jolie. Türkiyeli izleyicilerin ilgisini çekmek için annen ile anlaştılar güya seni evlat edineceklerdi. Ama Angelina Brad’i Yıldız Tar ile yakalayınca iş işten geçti, boşanmaya karar verdiler. Sen de ithal fazlası olarak kaldın. Ben de Brad’in kız kardeşi olarak sana her daim ilgi alaka gösterdim. Kadına da haksızlık etmemek lazım. Kocaman öpüyorum ama ona söyle kocalarımdan uzak dursun!

Ay yazık, sarı saçlarından sen suçlusun Ozim yazmış gene:

“Tanju annem,

Cevabi yazınızı okudum. Yine fevkaladenin fevkinde olmuş, minçonuza sağlık.

Öncelikle belirteyim lubuncadan kalmıştım bir sene ben. Sonra dersi geçmek için adını şimdi vermek istemediğim lübunyaya süpet alıkmak zorunda kalmıştım da beni sınırdan geçirmişti. Yoksa ben anneme hiç kötü söz söyler miyim.

Annemin kim olduğunu sormuşsun annecim. Annem senin de yakından tanıdığın umut idi ama sonra baktım politik doğrucu süpet diye diye canımı yedi, dedim ki annesiz de olur ama ta ki sizi bulana dek annecim.

Ahlaklı ve faziletli bir lübunya plus olduğum için tüm sevgilileri, sevgililerin sevgililerini boşadım annecim. Hür doğdum hür yaşarım sloganım artık! (not: similyaları kürdandı bana başka çare bırakmadılar)

Şugariyetle,

Ozzy”

Kızım Ozim,

İyi bir similya yeseydin, lubunyacadan kalmazdın. Demek ki mektubun sonunda söylediğin doğru, hep kürdanlar sana denk gelmiş.

Tatlım sevgilinin sevgilisi olduğu iddia edilen ucuz lubunyayla kolileştin mi neden bunlardan bahsetmiyorsun? Sanırım o da kürdan çıktı.

Bundan sonra senin adın Kürdanlar Kraliçesi Ozi olsun.

Tatlım Kaosjel umut lubunyacayı 11 harf eksik söylüyor, hem de çirkin. Tamam uçan balon da şişman ama onun bir estetiği var. Yıldız da çok mütevazi çok alçakgönüllü ama Laçonya Çekiç daha fazla evlat edinmemi istemiyor. O yüzden seni ahiretlik kız kardeşim Sürmeli Can’a yönlendiriyorum. O seni ezikleye ezikleye büyütür. Ayol bi de senin yüzünden hep pasifler bana yazacak diye korkuyorum. Pasifler kaosjel’e yazsınlar aktifler bana. Ayrıca bana illa ki bir şey yazacak olan pasifler, en son laçolarının güncel similya fotosunu ve en sevdikleri gây porno yıldızının similyasının fotosunu birlikte göndersinler ki sorunu analiz edebileyim. Ayrıca LGBTİ hareketinin dil tartışmalarına lubunya+ kavramını eklediğin için seni tebrik ediyorum.

Lütfen canlarım, hornnette herkesle paylaştığınız similya fotoğraflarını benimle de paylaşın, bana da gönderin.

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) ilginiz alakanız ve similya fotoğraflarınızı ve mektuplarınızı bekliyorum. Ayol sadece yurt dışından davetlere katılmıyorum. Türkiye’den de görmediğim şehirler, ilçeler var, oralardan yazabilirsiniz. Kaliteli bir kadın, sizin seviyenize inemez diye düşünmeyin. Bir salon hanımefendisi olduğum için ne kadar avam olduğunuzu size hissettirmeden davetlere icap ederim.

Bu arada benim gidemediğim yerlere halefim Yıldız Tar gider. Yiyemediğim kolileri yer, alıkamadığım süpetlere alıkır. Tabii onun da bir iki kusuru var. Örneğin ünlü Fransız teflon markası Türkiye’de tava pazarına girerken, bunun minçosunu kullanmak istediler. Ben kabul etme dedim ama kabul etti. Ondan sonra tava götlü Yıldız’a çıktı adı. Ben ne yapayım?

Son cümlede minçoyu özellikle 70 milyon anlasın diye göt diye bıraktım. Editör düzeltmezse çok sevinirim.

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseküel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam