23/06/2016 | Yazar: Aydın Öztek

Kız yoksa öldüm de bu yazıyı öteki dünyadan mı ulaştırıyorum size? Olabilir. Allahtan mail göndermek bedava da öteki dünyadan da size yazılarımı iletebiliyorum.

Aydın Öztek | Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı Gökkuşağı Forumu Köşe Yazarı Aydın Öztek

Sevgili Kaos GL’nin Aydın Öztek hayranları,

Ay bugün yine çok mütevazıyım. Her sene olduğu gibi bu sene de Göttingen’deki engelli eşcinseller seminerindeydim.

Semineri organize edenler dahil o kadar çok kişiden eskiye göre daha iyi yürüdüğümü ve çok daha güzel Almanca konuştuğumu duydum ki minçom Eyfel Kulesi yüksekliğine ulaştı.

Bir adamla tanıştım. Ay çok tatlı. O da benim gibi yürüme engelli. Gerçi ben birçok kişiye göre yürüme engelli değilim. Yürüyebiliyorum ama uzun mesafe değil. Hep şu yere düşme korkum yüzünden. But similya gördüğümde de korksam ya! Yok o zaman ağzım sulanıyor.

Neyse, o da engelli. Zaten bu seminere katılmasına izin verilen tek engelsiz kişi annem. O da bu sene katılmadı. Bu arkadaşın bir bacağı öbüründen daha kısa olduğu için bastonla yürümek durumunda ve maalesef engelinden dolayı mesleğini yapabilecek durumda değil. Ama dünyanın da sonu değil bu durum. Ben de engelimden dolayı mesleğimi yapamıyorum ama bu yüzden ölmüyorum. Kız yoksa öldüm de bu yazıyı öteki dünyadan mı ulaştırıyorum size? Olabilir. Allahtan mail göndermek bedava da öteki dünyadan da size yazılarımı iletebiliyorum.

Neyse sevgili Kaos GL okurları, biz bu arkadaşla yakınlaştık. Yakınlaştık ama sevgili olmadık. Koli de kesmedik zaten ama seminerden ayrılırken ağladı.

Seminerde ele alınan konular ise şöyleydi:

*Bir engelli ile bir engelsiz eşcinselin ilişkisi nasıl olur?

*Cinsel yolla bulaşan hastalıklar

Bu arada kapsama alanımı genişletiyorum demiştim ya; bu ayın 28’inde yeni evimize taşınıyoruz. Bana dua edin de evi çabuk ezberleyeyim.


Etiketler:
Nefret