25/07/2016 | Yazar: Tanju Tariz

Hetero dünyadan birinin arzularını özgür kılmak istiyorsanız eğer onu ‘tek’ yakalamalısınız. Hetero erkekler tek başlarına yedikleri naneleri ikili ve üçlü iken inkar eden yegane canlı türüdür.

Sıcaktan bunaldım. Biraz ruhum serinlesin, eteklerim hareketlensin diye sosyal medyada geziyordum. “Darbeli” diye bir şey gördüm. Hemencecik KaosGL.org’a girdim. “Hayaller gerçek oldu”, KaosGL.org mektup arkadaşlığı köşesi başladı. Yok ayol nerde… Ben laçovari olup memlekete gidince darbeye kalkışmışlar. İlk yazımda yazmıştım, ya da yazmayı düşünmüştüm. KaosgGL.org sansürlemiş. Dünyada kıyamet de kopsa ben gullüm alıkmaya devam edeceğim! Ayol bu erkeklik krizleri nedir? Ve gündeme ilişkin bu kadar uzun sıkıcı bir girişten sonra yazımı kaç lubunya okur bilmiyorum ama savaşmayın sevişin diyorum!

Yaz geldi malum ama KaosGL.org halen “hak haberciliği” alıkıyormuş. Keşke tembellik hakkını bu kadar çok kullanmasalar da çalışsalar şöyle slip mayolu boy fotoğraflı forum yazıları yayınlasalar. Bi de bu fotoğrafları betimleme işine başlasalar artık!

Örneğin hoş baklavalı bir genç, similyası kürdan gözüküyor -ama elvan da çıkabilir but da çıkabilir ama butlar butu çıkmaz- yukarı doğru hafiften naşlamış durumda ama conconları pek bir kürdan. Çocuk benim bilgisayar ekranımdan mıdır nedir sanki kolileyecekmiş gibi bakıyor. Umarım bakmakla kalmaz icraata geçer.

Bakın iki dakikada fotoğrafı anlattım. Pek ala bunu gönüllü muhabirler de editörler de yapabilir.

Haaaa aklıma gelmişken KaosGL.org’un neden gold üyeliliği yok? Örneğin bu mantinin naşlamış similyalarını sadece gold üyeler görse fena mı olur? Bendeki vizyon bunlarda olsa bugün buralarda olmazdık zaten. O TOKİ bloklarında harcanan gökkuşağı ışıklarıyla Ankara sokaklarını aydınlatırdık.

Lubunyalar ve kendini lubun zanneden has gacılar ve diginler, laçolar, laçonyalar, yazılarımda neden lubunyaca alıkıyormuşum diye soruyorlar. Herkes lubunyaca bilmek zorunda mıymış gibi gıybetler ordada dolaşıyormuş. Ayol lubunya dediğin koli atar, madi koli atar ama gıybet yapmaz! Lubunu heteeeroodan ayrılan en temel özellik budur. Heterolar gıybet yapar, lubunlar koli atar. Alık! Anadilde konuşmak herkesin hakkı. Vay efendim yazımın altına sözlük eklemem gerekirmiş. Alık mısınız ayol?

Yazılarımın tadının damaklarında kaldığını, daha çok ipucu vermem gerektiğini söyleyen okuyucularım var. Lubunyalar damarlarınızda akan gücü keşfedin. 

Bu arada arkadaşlar gmail posta kutuma gönderdiğiniz nü similya fotoğrafları için teşekkürler. Ama elvan ve kürdan fotoğrafları da bekliyorum. Her daim but, butlar butu olmaz ki! Arkadaşlar eşit işe eşit show diyerek ben de sizlerin nü fotoğraflarınızı nü bir halde karşılıyorum. KaosGL.org için fotoğraflarınızı bekliyorum.

Kaos Jel’den Hakan ABD’de katıldığı çalışma programı kapsamında taksici ayartmaya çalıştığını ama benim önerilerimin başarısız olduğunu söyledi. Lubunyalık evrensel tabi ki ama hetero aymazlığı ve heteroluk yöreseldir diyecem de Hakan’ı nereye koyacağımı bilemedim. Ayol biraz lubunya sosyal olun. Ayrıca muhtemelen ABD’de taksiye Gürcistanlı, Azerbeycanlı tiplerle bindiyse taligatör korkmuştur. Ben olsam ben de korkardım. Ha küçük bir iki hatırlatma yapıyım: Hetero dünyadan birinin arzularını özgür kılmak istiyorsanız eğer onu “tek” yakalamalısınız. Hetero erkekler tek başlarına yedikleri naneleri ikili ve üçlü iken inkar eden yegane canlı türüdür.  

İkinci bir hatırlatma da, has gacı varken translara, trans varken geylere bakılmaz. O yüzden laçoya alıkırken mutlaka tek başınıza olun laçonyalar!

Bu yazıma bu gariban fotoğrafını göndermiş. Nü fotoğrafını da göndermiş ama onunla ilgili detay vermeyeceğim. Lubunya similya boyunu açıklama hürriyetine sahibim ki bugün bu sitede yazım yayınlanıyorsa aynı zamanda gazeteci, televizyoncu ve radyocu da sayılırım ve haber kaynağım “gizli” kalabilir. Açılmak istemiyorsa açılmaz. Ne diyordu Kaos Jel, “ifşa suçtur, açılmak haktır”.

Bu hafta yazımda başka bir şeyden bahsetmeyeceğim. KaosGL.org halen beldemi ödemedi. Beldemi ne zaman öder ben de o zaman güllüm alıkırım!


Etiketler:
İstihdam