06/07/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Laçolarım siz siz olun bir lubunyayı istemek için annesinin evine gitmeyin. Giderseniz başınıza neler gelebileceğini yazmak istedim.

Laçolarım siz siz olun bir lubunyayı istemek için annesinin evine gitmeyin. Giderseniz başınıza neler gelebileceğini yazmak istedim. Özellikle aranızdan bir laçonyayı da uyarmak istediğimi düşünebilirsiniz. Ben asla öyle alıklık yapmam, Yıldoz Ya’tar’a madilik de yapmam. O benim en sevdiğim 432 kızımdan biridir.

En başta sizin istemeye gittiğinizden haberiniz olmayabilir. Gece usulca eve girersiniz. Sabah kızın annesi, ablası ve asabi küçük erkek kardeşi sizi odada basabilir. İyi bir aile ise yakın dostları olan birkaç aileyi daha davet edebilirler. Böylece madilik şugariyetinin en hasını yaşarsınız. Aile dostlarının olmasının burada söyle bir ciciliği var: Siz dayağı yedikten sonra, ortada bir yanlış anlama olmuş gibi durumu düzeltmek isterler. Ama dayağı yemeniz şart! Sadece similya ve minco ile bu süreç başlamaz. Bu programın sabah 08.00 ile 09.00 arasında olması uygundur.

Kahvaltı saati! Malum madilik şugariyetlerini vegan sosis tadında hissettiniz. (kaosjel vejetaryenmiş o yüzden böyle şeyler yazmak zorundayım.) Aile de malum dayağı attı. Enerjisini tüketti. Gidip bir enerji toplaması lazım. Sizin alıklık boyutunuza karar vermeleri gerekiyor. Bu yüzden bütün aile dostları ile birlikte bir kahvaltıya gidilecek. Kahvaltıda dikkat edin, sevmediğiniz ne kadar çok şey varsa size yedirmeye çalışacaklar. Ne kadar basiretlisiniz. Tamam kız gözünüzü boyamış şimdilik alık alık bakıyorsunuz ama yarın gerçeklerle yüz yüze geldiğinizde kızı geri göndermeyeceğinizden emin olmak istiyorlar. Laçolarım bu yüzden eğer koli kesmediniz sadece dayak yediniz ise; bir kolinin hatrına o gün kahvaltıya katlayın.

Uzun bir kahvaltı sonrasında kahveye gitmeniz gerekiyor. Normalde bir elinizde çikolata diğer elinizde çiçek, cebinizde durex kayganlaştırıcı ve kondomu ihmal etmeyin. Ayrıca ailenin küçük asabi oğlu için birkaç atıştırmalık koyun. Ama biz Yıldız’ı istemeye gelecek koli-laçonyadan 6 adet çikolatalı gofret bekliyoruz. Gofretin adı hoby ise bu çocuk ciddi düşünmüyor.

Neyse kahvesini içtikten sonra birkaç soru soracağız. İlk yattığı lubunya, nerede tanıştınız, en son kiminle kolileştiniz, hornet hesabının adı, gabile sohbet ve mynet gay zamanlarını hatırlıyor mu, hiç parkta koli kesmiş mi, etnik ayrımcılık konusunda ne düşünüyor, Türkiye’de hangi etnik gruplarla koli kesmiş, yaş ayrımcılığı yapıyor mu, sadece naftalarla ve balomozlarla birlikte olmuş mu, telefonda hangi programlar var, kiminle ne yazışmış… Bütün bunlar için kahve zamanı iyi olacak. Tabii ki 3. nesil kahve içeceğiz. Ne o öyle biz avam mıyız Türk kahvesi ile olayı kesinleştireceğiz!? Laçolarım, laçonyolarım bu oturum öncesi mutlaka dersinize çalışın mümkün olduğu kadar alık alık yanıtlar verin. Zırıl lubunyaların size bir güveni oluşsun. Yoksa valla uzatmalara kalır işiniz! Kek saatini beklemek zorunda kalırsınız…

Bu bilezikleri de unutmayın!

Kek saati, keklenme saati! Malum atalarımız İngilizlere dayanıyor. Yıldoz’un büyükdedesi doğumunu görememişti 1. Dünya Savaşı’na katıldığı için. Ancak bu ailemiz için önemli bir olaydı. Malum televizyon olmadığı için ilk kez İngilizlerle orada karşılaşmıştık. Dedesi karşılaşmalarını söyle anlatırdı:

Uzun boylu, renkli gözleri vardı. Birebir savaşmayı denedim. Birkaç tanesini gözüme kestirdim. Buluştuk. İngiliz subayı bizim yağlı güreşlere özenmiş olacak hemen soyundu. Ben de soyundum. Öyle kavga ettik ama ne kadar dirensem de pes etmek zorunda kaldım. Sonra birkaç kere daha gittim başka subaylarla cenk ettim hepsinin similyası sünnetsizdi.

Anladığınız üzere bizim için çay saati önemli. Bu yüzden laçonyalar ve laçolar çay saati biraz daha erotik bir saat olacak. Fantezilerinizi anlatmanızı bekleyeceğiz. Grup deneyimleri ve grubun olmazsa olmazları… Bu oturumda da hayatta kalırsanız akşam yemeğinde görüşmek üzere kısa bir koli molası verebilirsiniz.

Ay yazarken ben yoruldum!

Kız bu ne böyle? Gerçekten akşam yemeği saatine kadar Yıldoz’a bizimle birlikte katlanabilirse bir laçonya bravo! Kızımsı Yıldız’ı vereceğim. Ama kızımsıya biraz masraf yaptırmam biraz yormam lazım. Malum o da laçonyayı mutlu edecek mi? Akşam yemeği sonrasında ise gençler baş başa kalsınlar diyerekten R’siz umut’tan rica ettim. Bobi ile bir yarım saat bunları parka göndereceğim. Bobinin yanında laçonya güvende olur. Yıldoz Sa’tar da kendini biraz ağırdan satar diye düşünüyorum.

Neyse tabii ki gün böyle bitmeyecek. Yıldoz tar’ın ilk kolimsi deneyimini laçonya ile bizim evde yaşamasına izin vermeyeceğim. Ay-sel dayısından rica ettim. Onlara akşam çayına gideceğiz. Bakarım Yıldoz’un kuzeni Yo-Yo Isırgan ile laçonya anlaşabilecek mi? Yoyo onu ısırdığında nasıl tepki verecek? Ayrıca Aysel cin-tonik yaparken Ezgi ve Yıldız’ın Yozgat Pride için hazırladıkları kareografiyi laçonyanın izlemesini istiyorum. Malum sanatçı bir ailemiz var. Ayrıca Ay-sel’den excelin inceliklerine ilişkin birkaç soru sormasını istedim. Malum lubunya hesap kitaptan anlıyor mu? Yoksa hesabını kitabını yapmadan mı bizim kızı istemeye geldi?

Kızımsın mı var derdin var… Cuma akşamından başlayan ve cumartesi gecesi bitecek bu program sonrasında bu kıza bir laçonya bulduk mu ne mutlu bize. Ha bu arada laçonya’nın kimi kimsesi yoktur diye düşünmeyin. Ben damatları severim. Gerekirse Yıldoz’u kızlıktan atarım. Laçonyanın annesi olur, Yıldoz Tar’a ne zulüm gerekiyorsa onu yaparım. Sonra bakarım hayatta kalan Yıldoz mu oluyor, laçonya oğlum mu?

Oğlum yol yakınken dön. Git bir tatüye kırk kap su dökün. 5 kişi ile kolini kes. Süpetini yap. Annem sana kızımsı mı yok? laçonya beni duyuyorsan yapma annem. Ben seni Yıldoz A’tar gibi atarlı kızımsılar için mi yetiştirdim!

Laçolarım siz siz olun benim onayımı almadan hiçbir kızımsıyı kolilemeyin. Siz bana naşlamış similya fotoğraflarınızı gönderin. Ben gerekli görürsem size bir özel görüşme ayarlarım. Similyanıza süpet alıkır, kolimizi keseriz. Size en uygun kızımsıyı ben bulurum.

Yıldoz A’tar bu yazının bugün girilmesi lazım. Pazartesiye de after yazısı gelecek! Malum İngilizce birkaç kelime artık aile sözlüğümüze girdi.

Bir de kaosjel yazarı Mü Bo var. Kız ben kaosjel kombi reklamı aldı zannetmiştim. Bakayım dedim. Alık bir lubunya yazıyor sanırım. Kız, yazdığından kimse bir şey anlamıyor. Benim yazılarımı oku. Kurgu, metinsel bütünlük, Türkçe hakimiyetimi örnek alabilirsin! Yıldoz onun yazılarını benim yazımın yanına koyma emi. O alt sıralarda olsun.

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.

 


Etiketler:
İstihdam