24/08/2007 | Yazar: Kaos GL

‘Körükleyin bakalım homofobiyi. Unutmayın sakın. Yangına körükle gidilmez. Sulama hortumuyla gidilir. Bu arada, her gün dışkılamak için kullandığınız organlarınıza dikkat edin.

‘Körükleyin bakalım homofobiyi. Unutmayın sakın. Yangına körükle gidilmez. Sulama hortumuyla gidilir. Bu arada, her gün dışkılamak için kullandığınız organlarınıza dikkat edin. Kazıkları çıkartıp yerine tıpa koymasınlar o kestirenler birden sakın. Sakınan göze çöp batmasın diye pembeliler ve mavililer sen zot, ben zot; ata kim versin ot? diye çekişirken, bakın nerdeyse kahverengi gelecek vallahi içimden!’ Barbaros ‘Yamak’ Şansal kışkırtmaya devam ediyor.

Siestamın gözbebeğimdeki turfanda çapaklarını daha henüz silmekteydim ki, halüsinatif provokasyonun (inandırıcı ve hayalci kışkırtmacılığın) düş denizlerinde yeniden kaybolmak istediğimi bana bir kez daha hatırlattılar. Hem de, o bez bebeğimde kalan son karenin durdurulamaz ivmesi ile!… Evet, yanılmadınız. Bu kez başka bir renkte, sepia fotoğraflar tadında, küçük ve seviyesi biraz düşük bir hikayem var bu kez sizlere.

Bülly bebek kiralık anne arıyor!

Mavililer ordusunun katamaranlarındaki otuz yaralıyı, bebek bezi endeksli ibadet odalarından denizlere döküşünü hayretle izlerken, diğer bir yandan da bana yalaka diyenlerin kodese girmesiyle irkiliverdim birden.

Aman modacılar bana dil uzatmasın. Şu şom ağzımı kapayıp, som hayallerime sarılmalıyım bu durumda yeniden. Yoksa ben de içeri girip defileler yapmak zorunda kalacağım şu anki yönetime istinaden!

O gece, (hala rüyadayız ha. Hepsi yalan elbet.) Boğazda, kıralı içesi bir eğlence yerindeyiz. Sunni iktidarların üstteki kaçak katları yangın yerine döndürüp, müptelalarını ise alev alev sokağa döktüğü zamanlardayız. Karşı masamıza ise bir şişe şarap değil ama Kıbrıs'a Yahudi zincirinin otelini yapan miteahitin itleri yani ihale akbabaları tünüyor. Masamızın ortasında alevli meyve bahane, o gece Bülly' nün hikayesi oynak dilimizde kol geziyor. Hani şu kitabımın bile tanıtımında rol alan prototip lahana bebek Bülly. Bülly'e eş, birde çarliston erkek bebek dikmek istemiştim ya?. İyi de, o hukukçu bebeğimin, Cengiz koyduğum adının sonradan Nergis olacağını ben nereden bilebilirdim?

Bulaşıkçı değil, bulaşıcı androjen lahana bebeğime de sıra nihayet geliyor. Sıkı durun! Kötü yola düşmesi için bile kaderi, kızkardeşleri tarafından boktan çiziliyor. Bir travesti kulübünde simli takma kirpikleri çalınana denk elbette!

İşte o uzuvunun, seksen ihtilalinin kavanozdaki belgesi sayılası aşifte bebek bakın başımıza bu ara ne işler açıyor? Yüzde sekseni delalet ve kaktırmaya oy vermiş sermayenin müşteri olduğu mekanda ayakkabılar bile dar geliveriyor birden şu iki el sıkılası ayaklarıma. Çıkartıveriyorum onları, çorapsız halleri ile nemlenmiş evlerinden. Benim değil ama köprünün led ışıklı sakatat ayaklarının kokusu bile bastıramıyor. Kokmakta olan olaylı ve hayali sıradan hayali hikaye ise şunları kulağa fısıldıyor:

Ben Bülly. Evlenip doğurmak istiyorum. Cengiz olmuş Nergisim. Kendime yeni bir eş diliyorum.

Sana yeni bir armağan alayım mı yavrucum?

İstemem anacım, istemem. Onun adı malum, havası çok ketum.

Peki kiralık anne bulayım mı?

İsterem anacım, isterem! Onun da adı mamul, anası çok kabul..

Guya rüyamızda, masadaki dedikodulara son verip hemen işe koyuluyoruz. Muhabbet tellalına dönüştürülmüş gönlümüzden bir nağme daha kopartıyoruz. Ama nafile. Gelen tüm başvurularda genelde şu sorular hakim:

Spermler Bülly'den mi yoksa bize sürpriz yumurtadaki hediye de mi?

Acaba; Uygulamalı mı, yoksa uygunsuz mu dölleneceğiz?

Eksi 140 derecede donmuş spermlerin satış ve mal iade garantisi var mıdır?

TSE standartlarına uygun mudur.?

Telif hakları saklımıdır?

Mamul üretimi gerçekleşir ise SSK bize teşvik primi verilebilir mi?

Doğum iznini kim kullanacak?

Eğer hilkat garibesi doğarsa hangi televizyon programlarında hayatını yaşayacak?

Nüfus kağıdı, İstanbul'da sergilenen danalar gibi benekli mi, yoksa İskoçlar gibi ekose etekli mi kalacak?

10-Bir de hatırlatma vardı. 30.000 yetmez. 70.000.000 biz de isteriz!

Hal bu olunca da, doğal olarak milli doğumumuz bir başka bahara kalıyor. Hemen ardından da içgüveysiye düşeş atılmışçasına peşkeş çekilmiş Tarlabaşı'ndaki izbelikleri mühürlüyüveriyoruz. Jiletli ve zincirli etekliler ordusunu da trafiğe sorumsuzca döküverip, önlerine birde trafik ekipleri dikiyoruz ?.Üstüne üstlük, Trafiği engellemekten vatandaşlık numaralarına 180 YTL ceza kesiyoruz.

- Oğlum sana homofobi alayım mı?

- İsterim babacım isterim!

Oysa üvey annesi bir eşcinsel ve kendisi Büşra Sporlu taraftarlar göz ardı ediliyor. Aseksüel, biseksüel, heteroseksüel, homoseksüel, metroseksüel, überseksüel derken kafaları iyice karıştırması için seksin ve alfebin 29 halde paketlenmesini izlettiriliyoruz. Belki de sırf bu yüzden Kargam Baygın evlenecek kız arıyor; Fethi Kürek ise kadın bir metres! Belki inanmayacaksınız ama hala izinde değil, yaz izninde boşa vakit geçiriyoruz. Kaldırılası izinler bir yana, peki şimdi yumuşak G’yi ne yapacağız? Bizim yarınlara dönük aydın bakışlarımızı öküzün trene bakışı sananlara, mecburen biz de yeni tren yolları diliyoruz. Hem de paslanmaz raylarıyla birlikte! Sadece spagetti western tren istasyonları değil yani! Oral laflar , sanal armağanlar ile mi eğitileceğiz ayol?.

Vilayetin ağır cezada yargı denediği mi olacak çözüm yani tüm bu kaotik duruma?. Kestirene her şey mubah da, neden tüm cezalar allahın yarattığına sahip çıkıp, onu koruyana? Yoksa MERNİS de (merkezi nüfus idare sistemi) başka kimlik kodları ile mi şifreleyeceğiz vücudunu kullanma hakkını mecburen saklı tutan vatandaşları? Boş verin kızlar; Hadi siz yemin törenlerine! Orada asla olmaz demeyin sakın.
Bildiklerim sanmayın saklı kalacak her zaman bedenimde ve beynimde!…….

Körükleyin bakalım Homofobi'yi. Unutmayın sakın. Yangına körükle gidilmez. Sulama hortumuyla gidilir. Bu arada, her gün dışkılamak için kullandığınız organlarınıza dikkat edin. Kazıkları çıkartıp yerine tıpa koymasınlar o kestirenler birden sakın. Sakınan göze çöp batmasın diye pembeliler ve mavililer sen zot, ben zot; ata kim versin ot? diye çekişirken, bakın nerdeyse kahverengi gelecek vallahi içimden!

Terzi yamağı
Barbaros Şansal

*Konuyla ilgili haberler:

[[Barbaros ‘terzi yamağı’ Şansal Ankara’da!]]

[["Çatal dilliyim ya, batıyor millete"]]

[[Terzide başlayan ihtilal]]

[[Bülent Ersoy bebeğin geliri Kaos GL'ye]]

[[Total muhalefete rağmen 16 yıldır birlikteyiz]]

[["Pembe gözlükler cinsel, kırmızılar ise siyasetçi kimliğimi simgeliyor"]]

[["RTÜK bildiğini okuyor ama bildiği yanıldığına yetmiyor!"]]

[[Tarkan’a medya da tepki verdi!]]


Etiketler:
bülten