04/08/2017 | Yazar: Tanju Tariz

Travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar...

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) ilginiz alakanız ve similya fotoğraflarınız için teşekkür ederim.

Hep diyorum bu LGBTİ+ kısaltması bizi kapsamıyor diye. Yukarıdaki yazdığım kültürel kimliklerin hangisi bu kısaltmanın içinde var olabilir? Valla bu kısaltmalardan ne zaman taligada bahsetsem taligatör, “abla sen kimyager misin” diye soruyor. Yok ben fizyoterapistim, diyorum.

Travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseküel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar siz ancak benim minçomda var olabilirsiniz, sizi süpetimle onurlandırırım. Ha süpet demişken; eski yazılarımdan hatırlarsınız kızım Laçonya Çekiç bir uzmandır. Kürdan similyaya bile bitter magnum muamelesi yapar, Yıldız’ımın da kolisi dört dörtlük.

Bir okurum beni Kanada’ya davet ediyor. İlk önce beldeli bir laço sandım. Ayol zırıl lubun çıktı. Kız kardeşim tadında. Montreal’da gây mahallesinde oturuyormuş. Drag queen bar varmış evinin yanında. Ay dedim, koskoca Kanada’da bir trans mahallesi yok mu? Gey mahallesine gidip napcam ay, Kaosjel’dekiler gitsin.

Okurlarım, bana bunlarla gelin!

Başka bir okurum da alık benim face duvarıma yazacağı teşekkürü yazımı paylaşan pasiflerden birinin duvarına yazmış. Selda’cım İsveç’te de okurların var demek yetmiyor. Uçak biletimi al. Bir de malum lubunyacanın İsveç şivesini bilmiyorum, yanımda dil bilen bir manti getirmem lazım. Onun günlük ücreti de 50 TL + bir paket sigara ve gey bara ücretsiz giriş. Bunları sağladın mı mutlu mesut oluruz.

Ha sırası gelmişken ben sevgili bulamıyorum diyen zırıllar, full p’ler, p ağırlıklı ap’ler, oral p’ler, analsız p’ler de cimri olduklarından bulamazlar. Bak Laçonya Çekiç’im içmediği halde her daim çantasında iki paket sigara, içinde 50’şer TL olan kapalı zarf taşır, tedbirli lubunyadır. Ve sevgilisi hiç eksik kalmaz. Siz de günlük 50 TL’yi ve bir paket sigarayı gözden çıkartırsanız mutlu olmanızın önünde hiçbir engel kalmaz. Abapağancı olmadan mutlu olmak zor kızlarım.

Pasif ol böyle ol! Bakın Ozim ne güzel yazmış sorununu. Tabii ki çözüm bulacağız. Ben bunun için buradayım.

“Tanju annem, size annee diyebilirim di mi? Yazmaktan hiç vazgeçmeyin ayol zaten ülke ülke değil malum yerin çukuru, içimiz kasvetten ölüyor sizin madi koli gullümlerinizle şenleniyoruz.

Size bir sorum da olacak. Geçen gittiğim mekanda sevgilimin başka bir sevgilisi olduğunu öğrendiğim lübunya bana sarktı, şimdi intikam için sevgilimin sevgilisine süpet alıkmam caiz midir? Hoşuma da giderse vereyim mi?

Öperim en şugar yerinizden :*”

Ozi, fotoğrafını görmeden anne demene izin veremem. Belki madi bir lubunyanın kızısındır. Sonra bana madilik alıkır. Bir de belki baban çok çirkindi ve kür koli verdim, o zaman da benim kızım olma ihtimalin yok. Ama gene de anne diyebilirsin. Ben bütün pasiflerin annesiyim.

Kızım ozim, sarı saçlarından sen sorumlusun ama ben madi koli, güllüm alıkmıyorum. Hayatın gerçeklerini yazıyorum. Lütfen “madi koli” gibi çirkin ifadeleri benim için kullanma. Onları Kaosjel’e yaz.

Kız ne demek sevgilinin başka sevgilisi var? Yoksa sevgilin ap gây mı? Onlarda oluyor bu tarz şeyler. Unutma lubunya çok eşli, laço tek eşli olmak zorunda, laçonyalar ise ortaya karışık! Öncelikle o ap gây sevgilinden bir laço yaratabilecek misin? Bunu bir kafanda tart. Sonra laço yaratmaya değer mi diye bir similyasını aklına getir. Sonra kararını ver, bana yaz. Ben seni bu konuda uzman Remzi ablana yönlendireceğim. Ama Remzi’nin kolilerine sarkmaya gerek yok. Valla karı ağzında iki jilet taşıyor. Şimdiye kadar hiç fırlattığını görmedim ama ben gene de korkarım.

Neyse konumuza geri dönecek olursak. Kızım sen varken, sen haseki lubunya iken başkası olamaz. Bunu unutma: Asıl kadın sensin, ka olan sensin. Ama sevgilinin sevgilisi varsa ve similyası pantolonundan taşıyorsa eğer bir süpet yap. Sonra da onları ayır. Süpet nasıldı bana yazarsın. Bu arada diğerinin similyası sevgilinin similyasından büyük ise eğer onunla devam edersin. O yüzden her adımını iyi düşün, tadını çıkart ve sonra harekete geç.

Mert isimli bir laço da bana şunları yazmış:

“Valla gece gece iyi güldürdün harbi lubunyalardan Kim kaldı herkes lacosuna böyle davransa biz lacoların derdi kalmaz :)”

Kocacım iyisin hoşsun ama bir similya fotosu göndermemişsin. Laço dediğin similyasını çıkartır, koyar ortaya, ihtiyacı olan alır. Yeni dönem laçoların sosyal içerme politikalarını içselleştirmesi gerekiyor. Yoksa ne olacak çirkin pasif lubunyaların hali!  

Bu arada kaosjel’de lezbiyenler çok sanırım, faceden ekleyenlerin 3/2’si kadın, bi mutlu oluyorum bi mutlu oluyorum sormayın. Kendimi biseksüel gibi hissediyorum. O ne demekse daha bir mutlu oluyorum. Biseksüel kadınların, seni bi seksüellerim bi seksüellerim dediğini duyar gibi oluyorum. Aslında bifobiyle mücadele ederken kullanılabilecek bir slogan buldum hemencecik: “Seni bi seksüellerim bir seksüellerim”.

Zırıllar, full p’ler, p ağırlıklı ap’ler, oral p’ler, analsız p’ler size demiyor muyum, bana yazmayın kaosjel’e yazın.

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseküel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

Yıldızımı unuttum sanmayın, o benim bir tanem, şu güzelliğe bakar mısınız?


Etiketler:
İstihdam