08/09/2017 | Yazar: Tanju Tariz

Her lubunyanın cicilikleri olması lazım. Bunlar kötü gün dostudur!

Kızanlarım lafını çok sevdim. Kızmak hem laço olduğuna işaret ediyor hem de kız’andan türetilmiş gibi. Kızan’ım Laçonya Çekiç bana mektup yazmış. Bu kızın hep bir alıklığı vardı ama iyice alıklaştı? Ayol neden mektup yazıyorsun? İnsan lafontenden alıkır! Ucuz olsun diye sanırım böyle yaptı sanırım. Kız bi dahakine ödemeli ara yavrum.

Neymiş, Kaos Jel buna malulen emekli maaşı bağlayacakmış:

“Kurban bayramı tatilini fırsat bilip gittiğim Uzakdoğu ülkesi seyahatimde düşüm kalçamı çatlattım. Daha koli veremicem bir süre. Kaos Jel bunlara el atsın. Tatilde denk geldiğim Avustralyalı Yeni Zelandalı İsveçli similyalari reddetmek zorunda kaldım. Dahası eğilemediğimden süpet de haram.”  

Kız alık, laçoyu masanın üstüne çıkarsaydın. Eğilmeden süpetini alıkabilirdin.

Hem mincon dinlensin biraz. Bolu tüneli plan aşamasında mimarlar senin mincondan etkilendiklerini söylemişler.

Kaos Jel neden senin minconu yapsın? Neden emeklilik maaşı bağlasın? Onun yerine tıbbiyeli bir koli ayarlasın. Sen de mutlu olursun. Hem abapağancı lubunya olduğun için sana bu yakışır!

Kız bi de tatilde Kars’ın köyüne gidip Uzakdoğu demez misin? Tatlım bizim doğumuz o kadar uzak değil. Uzakdoğu’dan kast edilen o değil! Lütfen elit olamıyorsun bari kaliteli ol! Onu da olamıyorsun avam olma!

Bu arada Ebru Meral kızım da iyicene arsızlaştı. Dün facende “Kutumda büyük hissediyorum” diye yazmış. Kız -18’i unutmamak lazım. -18 cm’dekiler neden kendini kötü hissetsin? Ayrıca sana Demhat dönmesinden lubunyaca özel ders aldırdık o kadar! Butu, elvanı, kürdanı öğrenemedin mi? Bunları öğrenmedin ise her koliye beldeli koli muamelesi mi yapıyorsun? Kız cicilik diye bi şey var, haberin var mı? Laçon ve beldeli koliler dışında, stres atmak için birlikte olduğun kolilere cicilik denir. Her lubunyanın cicilikleri olması lazım. Bunlar kötü gün dostudur!

Şekil 1a: Ehliyeti yerinde

Bu arada malumunuz çıtı pıtı bir kızım. 195-120 ve 24 yaşındayım. Doğal olarak benimle ister cicilik, ister beldeli olsun koli kesmek özen ister. Bisiklet ehliyeti ile tır kullanılmaz! Ehliyetine iyi bakman lazım. Bir de tabii ki laçonun kişilikli olması lazım. (Daha önceki yazılarımda karakter ve kişilik kavramları üzerine yazmıştım. 18-34 cm arasındaki laçolar karakterlidir) eski yazılarımı da okuyun mutlaka.

Şekil 1b: Usta şoför

Bu arada KaosJeL’in grafikeri benim için bir kitap hazırlayacakmış. Ablam kitap gibi kadın, demiş. Sen de kalemim ol yiğidim aslanım! Ayyyyy Selda Bağcan’a bağladım gene!

Kızlarım, yavrularım; bu laçoların bir kısmı gerçekten alık! Ben işe yeni başladığım yıllarda koli gelirdi, nohut tanesi kadar similyamı “butkanı yalayabilir miyim” derdi, yalardı. Yani korkmayın; kadınların, lubunyaların beyanı esastır ama laçoların yani erkeklerin yarısı kürdür! Diğer yarısı da zaten sizden öğrendiğini size alıkır!

Şu futbolcunun yaşadıklarına çok üzüldüm ama daha çok da Sportif Lezbon bu konuda neden iki kelam etmedi, dedim. Laçom Manca Sevgi sana soruyorum. Meksikalı futbolcuyu Sportif Lezbon’a transfer edecek misiniz?

Bu arada geçen yazımdan kaynaklı bir özür borçluyum. Sevgi kim kız, demiştim. Sonradan fark ettim. Benim hayatımda iki tane Sevgi var. Biri Sevgi annem diğeri de kocam Manca Sevgi. İkisinden özür diliyorum. Umarım ikisi de bana madilik şugariyeti ile madilik yapmazlar.

Bir okurum mail atmış:

“Bir defa rast geldim, şimdi fire vermeden okuyorum kaosGL yazılarını. Cinsiyetsizleşmeye çalışan natrans kadınım, cinsel olaraksa kimseye yönelmiyorum! Ama sana meylediyorum. Hiç tanımam etmem ama ne güzel yazıyorsun kız abla. Lubuncana kurban, aldırma sansürlere sen yaz şanın yürüsün!

Rumuz: yeşil at”

Yeşil Atım, kocacım teşekkür ediyorum. Çok mutlu oldum. Sen de çok tatlısın, mektubundan anladığım kadarıyla Kaos GL dergisine abonesin ve benim neden dergide yazmadığımı merak ediyorsun. Ben de merak ediyorum ve aktif genç ve +21 ataistler cevaplasın istiyorum.

Bu arada size verdiğim sözü tuttum. Similya göndermeyen bütün laçoları sildim! Similya fotoğrafı göndermiş ama kürdan similyaları baktım tarikası ve kolihanesi varsa yani kişilikli ise engellemedim, yok kürdan similyalı yani karakter zayıf ise engelledim. Eşcinsel ve biseksüel kadınlara karar veremedim. Kocam Manca Sevgi bilir ne yapacağını!

Fotoğraflı koli öz geçmişlerini mail atabilirsiniz. Çirkinseniz, balamoz iseniz eklemeyin beni faceden! Takipte kalın yeter!

Yıldız, dünya güzelim bu yazıda senden bahsetmedim. Merak içindeyim. O Angara denen mincom kadar yerde mutlu musun? Bu yazının altına bi foto ekle. Yenilerden bi foto olsun! En azından le Angara’ya yolun düşen seni koliler belki…

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseküel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.

 


Etiketler:
İstihdam