12/07/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Bu kadar öğrenci “seni istemiyoruz” diye bağırıyorlar. Özellikle bağıran yakışıklı erkeklerden sonra, kürdan similyaya süpet alıkırım ODTÜ’ye vektör olmam.

Laçolarım geçen haftaki yazım hiç okunmadı! Nereden biliyorsun diye soracak olursanız eğer yazım az okunduğunda posta kutuma düşen similya fotoğrafı sayısı 10’un altına düşüyor. Bu da beni inanılmaz üzüyor. Bu yüzden şimdiye kadar hiç göndermeyen laçolardan bekliyorum. Yıldoz Ya’tar’ı kolileyen ucuz laçolar ve laçonyalar siz göndermeyin. Malum kendisiyle ikimiz bir fidanın güler açan dalları gibiyiz. O ne görse ben de görmüş kadar oluyorum.

Geçen haftaki yazımda laçolara tavsiyeler vardı. Malum yazımı okumamış bir laçonya Yıldız Tar’la tanışmak için Angara’ya gitmiş. Alık dedim kendi kendime, neden oraya gidiyor. Ben buradayım. Neyse benim nerede olduğumu ben bile bilmiyorum ki mantimsi nereden bilsin. Alık demekle yetindim. Kalitemden ödün vermedim, vermem de.

Ama Şişkomsu Umut bunları evde yalnız bıraksın diye aradım. Her zamanki gibi lafonteni açmadı. Whatsaptan ses kaydı gönderdim ben de. En azından mantimsi, Yıldoz ile 24 saat bir zaman geçirsin benim ne çektiğimi anlasın istedim. Çocuk ben İstanbul’a gidiyorum diye çıktı evden halen haber alamadık. Çocuğum hattını değiştir, ülkeden ayrıl ama emin ol Yıldoz Tar ile 48 saat geçirmekten daha kötüsü olabiliyor. Bak Umut’a acı! Ebru Meral ne yapsın ya da…

Geçen hafta bir de malum ODTÜ’de mezuniyet vardı. ODTÜ’yü kazanmak da zor, mezun olmak da. Ben ODTÜ’yü yakından takip ediyorum, mühendislik bölümleri ayrıca bir hoşuma gider. Neyse malum bu sene ODTÜ yürüyüşünü bana atfettikleri için ayrıca bir mutlu olmuştum. Çirkin lubunyalar neden bana atfedilen bir yürüyüşte yürüyor diye anlamasam da yapacak bir şey yok. Sineye çekmiştim. Neyse mezuniyet olunca gideyim dedim; kim A ortalama ile mezun oluyor kimler AP, P geçer not mu diye… Laçonyalar, Laçolar, lubunyalar protesto ettiler. Ben de aslında protesto etmeyi düşünmedim değil. Bu kadar yakışıklı laçonyayla şimdiye kadar neden ben tanışmadım? Neden ben ODTÜ’nün vektörü değilim? Neyse fazla hasetlenmiş olacağım ki o arada vektör ile göz göze geldik. “Tanju abla keşke sen vektör olsaydın ben olmasaydım, burada olmak yerine kıraathanede ev yapımı turunçlu kek yapmayı tercih ederdim” gibi baktı. Gerçekten onunla empati yaptım. Bu kadar öğrenci “seni istemiyoruz” diye bağırıyorlar. Özellikle bağıran yakışıklı erkeklerden sonra, kürdan similyaya süpet alıkırım ODTÜ’ye vektör olmam.

Sonrasında laçomsu kızanlarımdan birini gözaltına almışlar. Ay dedim neden benim haberim olmuyor? Sonra çocuğun fotoğrafını paylaştılar. Ayol neden faceden alıyorsunuz fotoğrafı? Neden hornet profilinden almıyorsunuz? Hornet profilindeki xx fotoğrafları kampanya fotosu olarak kullansanız daha çok ilgi çekebilir diye düşündüm. Neyse Tanju her şeye karışıyor diye alıklık yapmasınlar diye sustum. Bu çocuk neden gözaltına alındı? Kimin kolisini bozdu? Merak etmiyor değilim. Koli bozanın kolisi bozulur laçonyam aman kimsenin kolisini bozma.

Bu arada kızım Ebru Meral, Paris’e gidiyor. Ben de Paris Hilton’la sisterini görmeye gidiyor sanmıştım. Yok anam Ayfel’i görecekmiş. Kız Ayfel kim? Travesti mi? Kızımsı mı? Yok anam Eyfel’i görmeye gidiyormuş. Kız senin önünde ne eyfeller ne galatalar yükseldi Eyfel ne ki sana! Otel ayarlamamış! Tabii gây saunadan çıkmayacak. (Yıldoz dar gay’ın a’sının üstüne şapka koy!) otele neden belde alıkacak bir de. Neyse kızım muhtemelen Paris’ten Ankara’ya ayakta uçacak! Neyse hayırlısı olsun.

Malum yaz geldi kızlar. Taligatörlere taligada süpet alıkılmaz. Hassas noktalar terler. Taligatörcüler olarak akşam serinliğinde sokağa çıkmayı veya taligatörleri tatüye götürmenizi tavsiye ederim.

Mail adresimi ve facebook adresimi Yıldız Tar’ak’tan aldım. Özgürce yazabilirsiniz. Faceden Tanju Tar’iz ekleyen herkesi Yıldız’ın neden eklediğini sormuş bir hayranım. Ucuz, ne yapıyım. Ama kızıma iftira attırmam. Lezbiyenleri eklemiyor valla!

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam