16/04/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Tanju Tar’iz Ankara metro inşaatındaki ufak tefek madilikleri, çeyrek yüzyıldır saklanan sırları bir dedektif edasıyla çözüyor!

Geçen hafta Stockholm sendromuna lubunya bilimi açısından yaklaşımlarım sonrasında bir okurum madi koli atan bir mektup göndermiş. Kız alık, madi koli atmak için postaneye mi gider insan? Diyor ki;

“Sen elalemin Stockholm’üne gidene kadar sendromu anlamak için zamanda yolculuk yapsan, Ankara Metro inşaatındaki ufak tefek lubunya cinayetlerini aydınlatsan ve Kıvanç yokken sarışın olan selvi boylumu karanlıktan kurtarsan?”

Evet bir yerlerde bir madi kolili bir hikaye duymuştum. Yıllar önce Güvenpark akşam ve geceleri abluka altında değilken ve aydınlatılmıyorken, büyük büyük annelerimiz orada çark ederlermiş. Sonra Ankaray inşaatı başladığında Güvenpark bir eve dönmüş sanki. Bizim Ali’ler de orada tanışmışlar. Madi olan’ın neden madi olduğuna ilişkin değişik duyumlar var. Boyu kısa, çok güler yüzlü ve insanlara sıcak davrandığı için kür attığını söyleyenler var… Bir de yeni duyumuma göre, madi Ali Güvenpark’ta Angaralı Kıvançımıza yanaşan lubunyaları metro inşaatına itmiş. Görgü tanıkları korkularından şimdiye kadar alıktırmamışlar ama artık hakikatler ortaya çıksın istiyorlarmış. “Cinayetler aydınlansın, madilik yapılan lubunyaların kolilerinden özür dilensin” diye change.org’da imza kampanyası yapacaklarmış. Ben de change.org’dan önce teyit.org’a bir bakın, dedim. Malum alıkjel.org ay gene yanlış yazdım kaosjel.org’da yoktu bunun haberi. Lubunya demez mi, “o zaman internet mi vardı?” Hem ucuz, hem hadsiz. Sizin evde internet olmayabilir ama bizim evde yıllardır var. Annemle babam evlendiklerinde bağlatmışlar interneti. Ama tabii o yıllarda kaosjel.org olmayabilir. Bu da onların ayıbı. Bana ne! Ben kaliteli ve elit isem bu benim suçum mu?

Ben sarışınım selvi boylumun böyle bir şeye sessiz kalacağını düşünmüyorum. Ancak cinayetler son bulsun, Güvenpark lubunyaları rahat bir nefes alsın diye bu madiyle sevgili olup kendini bizim için feda etmiş olabilir. Bak buna çok üzülürüm. O yüzden dedim ki: Neden bizim bir Müge Anlı’mız yok? Çıkın Mügeye Seda’ya. Derdinize o derman olsun. Ben artık lubunyalarla değil laçolarla ilgilenmek istiyorum. Ama tabii ki nerden baksan 26 sene geride kalmış. Ali’mize yazık. Kolay mı, sen bir çeyrek yüz yılı Madi Ali’yle geçireceksin. Eğer bir Stockholm sendromu varsa bu sendromu bu hikaye üzerinden Stockholm değil Angara hak ediyor. Ali’nin 26 yılı sendromu olabilir adı da.

(Yıldız yazım okunsun istiyorum. O yüzden madi Ali’nin fotoğrafını kullanma ama Sarışın Ali’den bir fotosunu iste ve Kıvanç fotosu ile birlikte kullan.)

Çift dediğin böyle olmalı. Bu dünyada adalet olsa sarışınım selvi boylu Ali’m, Kıvanç ile olurdu…

Demhat Stockholm’de çok meşgul herhalde. Mektuba cevap vermediği yetmiyormuş gibi kirasını bu ay da göndermedi.

Kızlarım, halamın kızı sen haberci değil misin? Çocukken büyüyünce ya dansöz ya da savaş ay olacağım diyen sen değil miydin? Neden bu olayı araştırmıyorsun? Neden sessizce kıskıs gülüyorsun?

Eski enişteniz

Kızlarım bu son yazım, bundan sonra lubunyalara yazmaktan vazgeçiyorum. Sadece ve sadece aktiflere, full a’lara ve digin kolilere hitap edeceğim. Kezban lubunyalar öğrenmeyince öğrenmiyorlar diyeceğim ama yok koli kesmeyi pekala biliyorlar…

Eski eniştenizden mayolu fotoğraf nedir öğrenin

Bundan sonra bana pasiflerden gelen mektupları yanıtlaması için bus_e kılçıkkaya’ya göndereceğim. Adını ben koymuştum. Toplu taşıma araçlarından olan “avambüse” binen ilk tanıdığım trans olduğu için. Bus ingilizce otobüs demek. E de internetin sembolü idi. Ama sanal seksi pek severdi. Umarım halen sevmiyordur. İkisini birleştirince Türkçede öpücük anlamına gelen buse kelimesi olduğunu fark edince, “senin adın buse olsun” demiştim. Yıl sanırım 1965 idi… Hey gidi günler hey…

Eski eniştenizle balayımızdan…

Neyse yeter. Ay sıkıldım pasiflerden. Faceden de sileceğim ucuz pasifleri. Sadece aktifleri ekleyeceğim. Hadi bye!

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam