02/04/2018 | Yazar: Tanju Tariz

“Bugün arkamızdan konuşanların, dün arkasında biz vardık.”

Kızlar eski enişteniz ile aramıza bir face soğukluğu girmişti. Birbirimizi engellemiştik. Çünkü sex worker kızlarım eniştecilik yaptıkları için enişteni, “bu gây yaşam bana uygun değil” deyip gitmişti. Geçen gün “engelleri kaldırdık”. Sonra eniştenizin face’ne baktım ve hangi kızlarımın ne halt yediklerini öğrendim.

En sevdiğim laçolardan biri hakkında enişteci Laçonya Çekiç konuşmuş. Laçom boş durur mu, Hemen face’den cevabını verdi:

“Bugün arkamızdan konuşanların, dün arkasında biz vardık.”

Herhalde, dedim.

“Vazgeçilmeyecek bir adam değilim. Ama gidenlerin hepsi bir gün dönmek istediler.”

Sanırım bu paylaşımı da Demhat kızım için yaptı. Malum durmadan “dönme” ile ilgili paylaşımlarda o bulunuyordu.

“Nokta koyduysan bir kere, çevirmeyeceksin onu virgüle. Ne soru kalmalı, ne de tek bir soru işareti geriye.”

Sanırım bu paylaşımı da eniştenizin Yıldoz Dar ile ilgili paylaşımı. Malum bir editör o var kızların arasında… Kim bilir neler yaptı 140 cm boyu ile eniştesine…

Bu üç kızımsıya da kızdım. Kızlarım dünyada tek 22 cm enişteniz mi kaldı? Eski meski ama sonuçta o benim kocamdı. Uzak durun eniştenizden.

Neyse sonuçta ben bir köşe yazarıyım, okurlarıma vermek de benim işimin bir parçası…

“selamlar, lgbt sitesindeki gay hamam yazınızı beğenerek okudum. Engin bilgi birikiminiz ve tecrübenizden yaralanmak isterim. Cumartesi günü gay hamamına gitmeyi düşünüyorum ve daha önce hiç gay hamama gitmedim. Aktifim pasif eğilimim yok, kendimi belli etmem için pasiflerin ilgisini çekmek veya pasifleri tanımak anlamak için önerilerin nelerdir. Alakasız bi yerde aktiflerle pasiflerin peştemal şekli bile değişiktir diye bişey duydum ama detay bulamadım”

Laçocum, sevgili okurum, artık pasif demiyoruz, “kızımsı” diyoruz. Ha sen de haklısın Yıldoz Dar’ın ya da Laçonya Çekiç’in neresi kızımsı diyeceksin… Neyse aktifsen aktif kal. İsmini yazmamışsın, o çok önemli değil ama kaç yaşındasın, boy –kilo ve mayosuz bir foto göndermediğin için sana ne söylesem yalan olur. Sen bunları yaz bana ben de yeniden yazarım sana.

Peştamal bağlamanın bir cinsiyeti yok laçomsum benim. Ama sonuçta aktifsen, her an göreve hazır olacak şekilde bağlaman gerekir. Öbür türlü yanlış anlamalara müsait olabilir. Tabii göbek taşına oturduğunda bacaklarını “bacaklarını topla” kampanyasındaki heriflerin oturduğu gibi açman ve peştamaldan azıcık ucundan göstermen teşvik edici olabilir. Ancak nereye oturduğuna ve karşında kim olduğuna da bak. Hoşlanmadığın birinin karşısına oturma. Bir de hamama gidince, kahvehaneye gelmiş gibi bir gün önceki derbinin değerlendirmesini yapmaya kalkma. Bir aktif bir hamamda asla başka bir aktifle muhatap olmaz. Olursa aktifliğine gölge düşülür. Ha kim aktif kim pasif belli olmuyor nasıl anlayacağım dersen, sen kendin olduğu gibi ol. Emin ol, pasifler ucuz oldukları için kendilerini belli eder. Her pasif benim kızlarım Yıldoz Dar, Demhat, Ebru Meral, Laçonya Çekiç gibi kaliteli değil. Zaten benim kaliteli kızlarım SPA için Basel’e giderler… Onları öyle yerlerde bulamazsın.

Mesela geçen gün İstanbul’a gidecektim. Son anda karar değiştirdim. Halamın kızı Aslı ile Antalya’ya gittim. İstanbul’da beni bekleyen laçonya kızım, sinirlenmiş Paris’e gitti. Ha bu arada denyonun Paris Hilton’un Paris’te yaşadığını zannetmesi biraz fazla queer ama yapacak bir şey yok. Onu da öyle seviyoruz.

Kızlarım, yazdıklarım size ulaşmıyor çünkü Yıldoz Dar kızım beni yanlışlıkla faceden engellemiş. Engeli kaldırması için change.orgda imza kampanyası yapacağım. Mutlaka katılın. Bu arada yarışmaya Kırşehir’den katılan ve beni gruba davet eden Mahmut fotoğrafın çok güzel. Yıldoz’un odasına duvar kağıdı yaptıracağım.

Laçolardan cicili fotoğraflar beklemeye devam ediyorum. Bu yazımı kısa tutuyorum. Yeniden yazacağım.

Yaladım hepinizi!

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam