17/10/2016 | Yazar: Tanju Tariz

Malum kış yaklaşıyor. İlk yapmanız gereken profil sitelerinizde yazdan kalan fotoğrafları değiştirmek, daha ‘mevsimsel’ fotoğraflar koymak. Böylece çıplakken yakalayamadığınız şansı belki giyinikken yakalarsınız.

Valla ne varsa eski lubunyalarda var diyeceğim. Bir süredir sizlerden gelen yoğun mektuplara cevap vermek istediğim için kaosjel’e yazmaktan vazgeçmiştim. Neyse yazmama gerekçemin maruz kaldığım yoğun transfobi olduğunu düşünen eski alık dostlar bir dizi sivil itiaatsizlik eylemi yapmaya başlamışlar. Matmazel Coco showunu bırakacağını açıklayınca mecbur ben de sahnelere geri döndüm. Trans dayanışması candır lubunyalar!

Malum kış yaklaşıyor. Çirkin, pasif ve kezban lubunyalar için kış daha bir alık alık geçecek. Bu yüzden şimdiden kış hazırlığına başlamakta fayda var. Kat kat giyineceğiniz zamanlar. Bir yandan da olağanüstü hal ilan edilince ne olacağını kestiremeyen kezbanlar iyicene ürkünç olacaktır.

İlk yapmanız gereken profil sitelerinizde yazdan kalan fotoğrafları değiştirmek, daha “mevsimsel” fotoğraflar koymak. Böylece çıplakken yakalayamadığınız şansı belki giyinikken yakalarsınız.

Malum kış geldiği için mekanların açık kısımları da kapanıyor. Bunu bir şans olarak değerlendirebilirsiniz.

Profil fotonuzda sizin çirkinliğinizi kapatacak, petinizin güzelliğini ön plana çıkartan fotoğraf koyun. Böylece size yazmakta tereddüt eden, karamsar kalan laçolar o hayvancıkların yüzü suyu hürmetine sizinle görüşmeyi kabul edecektir. “Köpeğin çok güzel”, “kedin çok güzel” diyalogları ile başlayan muhabbetler bu anlamda hemencecik ev muhabbetine evrilebilir. Alık kezbanlar gibi kediyi, köpeği kıskanmayın ama.

Aranızdan en alık lubunyanın “abla abla benim köpeğim yok annem izin vermiyor” ya da “ev arkadaşımın köpeği var abla onunla fotoğraf çektirsem olur mu” diye soracağını tahmin ediyorum. Olur tatlım çektir. Ama bu alıklıkla laço yazsa da bir adım öteye gidemeyeceğinizi de aklınızda tutun.

Laço eve geldi, kediyi köpeği sevdi. Ayol ne zamana kadar kedi köpek muhabbeti yapacaksınız? Onların uyku saati geldiğini mecbur odalarına gitmelerini gerektiğini söyleyin ve laçodan uzaklaştırın. Malum hayvanlar sahiplerine benzermiş. Onlar da sizin kadar alık ve arsız olabilirler. Sonrası size kalmış… “Hayvanları seven erkekler hep etkilemiştir beni” diyebilirsiniz ya da kendi meşrebinizle başka cümleler kurabilirsiniz.

                                                      Temsili kış kolisi

Kızlar, lubunyalık emek işidir. Emekleriniz boşa çıkmaz. Eğer bir laçoyu beğendiyseniz ve bir türlü elde edemiyorsanız vazgeçmeyin! Çünkü hetero erkek yoktur az votka vardır. Ayol illa votka içmesine gerek yok. Bütün iyilikleri içkiye bağlamamak lazım. Kendi güzelliğiniz de yeter. İnatla ve sabırla beklediğinizi koli adayınıza ara ara hatırlatın.

Yıldızcım, OHAL uzatıldı. Havalar bulanık, insanların canı sıkkın. Alakalı alakasız mayolu laço resmi koy diyecem ama artık mevsim geçti. Malum mevsimlik kıyafetler koymamız lazım. Tabii ki genç ve yakışıklı olsun. Sen bu sıra pek bir huzurlusun. Endişeleniyorum aşık mı oldun?


Etiketler:
İstihdam