27/05/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Aman kimseye pısırık demeyin annem. Ne gerek var? Valla lubunyaları çirkefleştirmeye hiç gerek yok!

Yıldız Tar kızımsıyı her yerden takip ediyorum. Bazen öyle oluyor ki bir bedende yaşayan iki ruh gibi hissediyorum. Belki de bu sebeple onun da benim de sevdiğimiz şarkı, “İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız”. Tabii o da ben de bir dal görünce konmayı çok severiz.

Neyse Yıldoz Dar’a bu kadar şugarlık yeter. Geçen gün LİSTAG’ın “Oooo yalamayın” kampanyasına yorum yapmış. Ay dedim gene madilik çıkacak. Sonra baktım ne yazmış diye. Muhtemelen o da benim gibi “yalamayın” kısmına taktı diye düşünmüştüm. Kızım başka bir şeye takmış. Anneler “pısırık pısırık durmayın” diyorlarmış. Ben olsam ben de takardım, malum Yıldız kaliteli bir kız. Kişilikli ve karakterli kolileri sever. Onları gördüğünde “atıl lubunya” tadında atılır. Hiç öyle pısırık durduğunu görmedim. Tam tersine “Kızım bırak onu Ebru Meral yesin, Kızım ona süpeti Laçonya Çekiç alıksın. Sen daha bugün 10 manti yedin, mincon doysun” diye ikaz ederdim. Muhtemelen bütün anneler de benim gibidir. Lubun çocuklarının fazla girişken olmasından rahatsız olurlar, “bu çocuk biraz sakin olsa ne güzel olurdu” derler. Güllüm yapmak bir yana, “pısırık olmak”, “kız gibi olmak”, “evden çıkmamak”, “top peşinde koşmamak” gibi cümleler lubun çocuklar için fazlaca madidir. Çocuklar bunun acısını ilerleyen yıllarda mutlaka ebeveynlerinden alırlar, en azından ben aldım. Yıllarca “evden çıkmıyor, pek pısırık” denilen ben gün geldi evin yolunu unuttum. Sevgili LİSTAG buradan size sesleniyorum. Aman kimseye pısırık demeyin annem. Ne gerek var? Valla lubunyaları çirkefleştirmeye hiç gerek yok!

İsveç prensi bana boydan fotoğraf göndermiş. “Kızınız kızımsıya talibim” demiş. Ay benim bütün kızlarım kızımsı, ben onlardan da kızımsıyım. Şimdi benim kızlardan biri bu prensle evlenirse ben de kraliçemsi mi olacağım? Yanıt yazmadım. Malum ağırdan satmak lazım. Sonrasında hiç yapmadığım bir şeyi yaptım. Kızlarıma sordum, hanginiz bu diye. Malum halen cam kolisi stajlarını tamamlamadılar. Yıldoz Dar kızım bu hafta Rumeli kavağında olacak. Cam kolisini deneyecek. Bizim kızlar yokluk görmediler her daim taligalı çarka çıktılar. Doğal olarak cam kolisini, sinemayı, hamamı, interneti öğrenmeleri gerekiyor. Ancak ondan sonra evlenmelerine izin veririm. Bir de geleceklerini garanti altına almaları gerekiyor. Malum hiçbiri bana bir tapu getirmediler. Ha Yıldoz’a haksızlık etmeyim bu sene anneler günü hediyesi sürprizi yaptı. Kırıkkale Mezarlığı’ndan bir mezar almış, “mezar taşını senin istediğin gibi yaptıracağım” diyor. Düşünceli kız. Umarım daha fazla beni düşünmez.

Evet prens Laçonya Çekic’i istiyor. Prense İsveç lubunyacası ile yazdığım bir mektubu gönderdim. Sizin orada adet nasıldır bilmem ama bizim buralarda bir kız kraliyet ailesine gittiğinde annesi ve kızları da beraber gider. Anne kraliçe olur, kızları da premses olur. Doğal olarak bir kraliçe ve premsese uygun mal varlığı olması lazım. Bunun için Laçonya Çekiç’e 2 fındık bahçesi ve fındık bahçesinde çalışacak 20 İsveçli manti, Yıldız Tar’a Bursa’da bir vejetaryen çiftlik ve 30 işçi. Yaş aralığı önemli değil ama hepsi fullA olsunlar. Ebru Meral kızımın bildiğiniz üzere inşaatlarda ömrü geçiyor, ona da 30 tane İsveçli inşaat ustası istiyorum. Doğal olarak ben anne kraliçe olacağım için Stockholm’de Demhat kızımla bana bir saray ve 1000 tane muhafız alayı istiyorum. Sen yabancı olmadığın için daha fazlasını istemiyorum.

Düğünde kızımsı hamamı yapmak istiyoruz. Bunun için İsviçre’de SPA istiyorum. Düğünümüz kır düğünü olsun, Alp’leri istiyorum. Alp ailesini de tabii ki düğüne davet edebilirsiniz. Kraliçe Elizabeth düğüne gelecekse lütfen fıstık yeşili elbisesini giymesin. Bizim buralardan iki düzine şalvar, üç etek, yöresel kıyafetler al. Protokol onları giysin. Düğünde Elton John ve Diva Bülent nikah şahidi olsun.

Laçolarım gene size seslenemedim. Gene üzgünüm, gene pişmanım, gaza geldim kraliçe olacağım diye laçolarıma derslere ara verdim. Ancak bundan sonra düzenli olarak sadece A+’lara yazacağım. Ayıplı yerlerinizden öpüyorum.

Bu yazımı gecikmeli olarak arkadaşlık gönderen ama mayosuz fotoğraf göndermeyi unutan mantiye hitap ediyorum. Fotoğrafını gönder, senin güzelliklerini betimleyelim. Okuyucularımın taleplerini geri çevirme lütfen. Unutma elçiye zeval olmaz.

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam