13/08/2017 | Yazar: Tanju Tariz

‘Herhalde, en güzel göt, Ebru Meral’de’, ‘Haymana, kay bana’, ‘Lubunyalar habbeyi ve güllümü sever’.

Selamlar canlarım,

Facemden pasifleri sileceğimi açıkladım. Bunun gerekçesini daha önceki yazımda söylemiştim. Laçonya Çekiç de kendi duvarından ailemizin görüşünü açıkladı: “Tanju Tar’iz anneye yamanmaya çalışan laçonyalar, kadın bize zor yetiyor. Kaosjelde zaten aklını mincosunu paylaşıyor.” 

Pasifleri hemen silmiyorum tabii ki, aralarında belki aktif potansiyeli olanlar vardır diye gözlemiyorum. Sonuçta pasiften aktif yapmayı başaran hatta pasiften travesti kocası yapan arkadaşlarım var.

Evet canlarım, benim 3 kızım var. Başa bela Laçonya Çekiç’i malum kendisi yeteri kadar rezil olduğu için hepiniz tanıyorsunuz. Diğerinin sigortasını, maaşını ben ödüyorum bari yaşlanınca bir emekliği olsun diye o da kendini Kaosjel’de çalışıyor zannediyor, Yıldız Tar. Bir diğeri de sizden şimdiye kadar sakladığım Neşeli Esin Ebru Meral!

Ebru Meral, aklınızda “Herhalde, en güzel göt Ebru Meral’de” tekerlemesinden kalabilir. Bizim ilkokul heteronormatif olmadığı için ilkokul öğretmenim Buse Kılıçkaya bize böyle fişler yazdırıyordu. “Herhalde, en güzel göt, Ebru Meral’de”, “Haymana, kay bana”, “Lubunyalar habbeyi ve güllümü sever”, “Ölmeyen ap’den umut kesilmez” gibi fişlerle herkesin heteroseksüel olmadığını öğretti.

Ebru Meral’in babası üst düzey bürokrat olduğu için hiç outdoor fantezimiz olamadı doğal olarak. Kızım mizaç itibariyle biraz içine kapalı oldu. Kızım babasının adıyla anılmak istemediği için soyadını reddetti. Meyhanelerde sahne alıyor. Billur bir sesi var. Müzik kulağı da iyi, zorlarsan ap bile olur, çünkü o bir salon kadını!

Ebru Meral, benim minik kızım, tekne kazıntısı olduğu için malum evde kaldı. Yaşlanınca onun eve attığı laçolara alıkırım böylece koli bulma derdim olmaz diye düşündüm. İyi mi yaptım bilmiyorum.

Ebru geçen gün bana kızdı, hep Yıldız’ı madiliyorsun dedi. “Âblam Yıldız Tar, o bir star” dedi! (ilk a’nın üstünde şapka var, şapka koyamıyorsan, kondom da takamıyorsundur editör parçası) Ben de kendiliğimden “herhalde” dedim kız eklemesin mi “En güzel göt Meral’de!”. Dedim artık bu kız olmuş!

“Kızına koli bulmayan, kendine bulamaz” lafını hatırlayarak görücüye çıktım. “28-35 yaş arası, beldeli ama but beldeli bir koli arıyoruz.” İlgilenen aktifler, t.k’lar, biseksüeller, a ağırlık ap’ler ve a+oralp’ler bana yazın! Memleketlerinizi yazmaya gerek yok, bana kaç cm olduğunu yazın, size memleketinizi söyleyebilirim. Malum üniversitede iki dal yaptım santimetre ve similyaloji! Üstün başarı belgesi ile okulu bitirdim. Bu arada yarışmaya da açıklama getirmiş oldum. Laçonya kızım Çekiç her hafta bir soru soracak. Bilenlerin yanıtlarla birlikte similya fotoğraflarını naşlamış halde çekip bana göndermeleri gerekiyor. Ne yazık ki pasifler yarışmaya katılamıyor. Onlar da kendi yarışmalarını yapsınlar. Yeter onlara yaptığım şugarlıklar!

Yıldız fotonu kullanma! Yakışıklı seksi erkek resmi istiyoruz. Bir de Kıvaç Tatlıtuğ aradı, “Abla dedi benden bahsetmiyorsun ne oldu” tabii diyemedim, “Abla deme lazım olur” sonra Buse madilik alıkır.

Ha bu arada Birlemiş İlletler yaş aralıklarını yeniden düzenlemiş. Sanırım yaşlılık yaşını 69’a çekmiş (yıldız kız araştır bunu, kaosgl.org’da göremedim haberi, pozisyondan aklımda kalmış olabilir). Ama sakın Birlemiş İlletler’i ciddiye alıp 30’un üstündeki naftalar, balamozlar bana yazmaya kalkmayın, madilerim valla!

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.

 


Etiketler:
İstihdam