19/09/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Tanju Tar’iz gerçekleri açığa çıkartıyor: Kim daha iyi süpet için dişini çektirdi? Nifak tohumları eken lubunyanın amacı ne? Laço yaşı lubunya yaşından farklı mıdır?

Mert ama Güzel kızımsı Uludağ Üniversitesi’ne başlamış. Süs Bitkileri Yetiştiriciliği imiş bölümü. Bölümü ilk duyduğumda güzel kızım “örnek çiçek” olarak işe başladı diye düşündüm. Yıldız Tarzsız’ı da aynı bölüme deve tabanı diye kayıt ettirsem mi diye düşündüm. Yok kız Mert Güzel okulunda okuyacakmış. Yakışır kızıma. Hemen Bar’an kızımsu demez mi, “nifak tohumları mı ekecek” diye. Valla kızıma yapılan bu hakarete sessiz kalamazdım. Yazımda bahsetmek istedim. Gerçekten Mert Güzel orada ne yapacak?
Malum bayram tatilimiz kötü geçti. Bir koli kesemeden Yıldız Tarzsız ile dönmek zorunda kaldık. Yıldız hep dönüyor o ayrı bir mesele gerçi...

Bu arada Ebru Meral kızım neden kolilerin hep onu tercih ettiğini anlamamızı sağlayacak bir hamle yaptı. Daha iyi süpet yapabilmek için bütün dişlerini çektirdi. Takdir ediyorum gözlerinden öpüyorum.

Okurlarımdan biri kaosgl.jel ekibine mail atarak, “Tanju her hafta yazsa daha güzel olmaz mı? Yeni fark ettim yazılarını her okuduğumda haykırarak gülüyorum. Tabii tiye aldığı kişilerin Tanju’nın paylaşımlarıyla problemleri olmadığını varsayıyorum en başından. Sıkıcı hayatıma ilaç gibi geliyor valla ne yalan söyleyelim” diye yazmış. Kitkat’ım benim. Teşekkür ediyorum. Ama mektubundan lubunya mısın, laço musun, kızımsı mısın anlayamadım. Laço isen doğrudan bana yaz. Lubunya isen kaosjel’e yazmaya devam et.

Sonrasında bir de Meteee bana şu yukarıdaki fotoğrafı gönderdi. Ay dedim bu baldırı çıplakları neden gönderdi? Meğer beni davet edeceklermiş. Meteee davet et tabii ki ama bu fotoğraflarda neden hep minçolar gözüküyor? Similyaları gösterecek şekilde neden çekmedin bu fotoğrafı? Seni Lubunya Temel Fotoğrafçılık 101 kursuna göndereceğim annem.

Bu arada enişteniz 30 yaşına geliyor. Malum laço yaşı ve lubunya yaşı farklıdır. Enişteniz diğer laçolar gibi insan yaşıyla her sene bir yaş alırken, ben her lubunya gibi 29 şubatta doğduğumdan 4 senede bir kutluyorum. Malum ilişki başında aramızda 12 yaş vardı insan yaşıyla. Ancak 8 senede aramızdaki yaş farklı 6’ya indi. Bir 8 sene sonra yaşıt olacağız diye düşünüyorum.

20 Eylül itibariyle kaosjel mantiliğinin son demlerini yaşıyor. 1994’ten bu güne 25 yaşına giriyor. Bu yıl mantimsi naftalığını bir dizi etkinlikle kutlayacakmış. Ayol sen kızımsı değil misin kaosjel? Sen hep 18 olmalısın!

Tabii sonuçta yazdığım bir mecra olduğu için kaosjel.org için de bir şeyler yazmam gerekiyor ama yalan söyleyemeyeceğim içimden yazmak gelmiyor anacım. İnsan 25. yılına özel bir laçonya takvimi yayınlar, “şu ünlüler kaosjel’in 25. yılı için naşlattı” diye haber dizileri yapar. Bir sayısını play lubunya yapar. Demiyor muyuz “heterolardan bir farkımız yok” diye. Tabii kaosjel “onlar kadar biz de sıkıcı olabiliyoruz” demeye çalışıyorsa pek bir güzel yapıyor? Tebrik ediyorum.

Instegram’ı aktif kullanmaya başlayınca bir mutlu oldum. Aradığım kan bu dedim ama yok anam ondan da iş çıkmadı. Ummadığın taş baş yarar hesabı beklemediğim yerden moral destek geldi. Mü-Bo (ilk adını duyduğumda 27 yaşında, yakışıklı sincanlı esmer bir delikanlı sanmıştım ama sonrası hüsran) yazılarını okuyorum çok ciddi anal-izler yapıyor. Hatta dedim Madi Ali’nin yeni mahlası mı bu diye? Yok gacı bayağı güllüm! Neyse nitekim artık okumuyorum. Sonuçta yazılarında yazının ana fikrini anlatan bir Kıvanç, Can Yaman, Poyraz Karayel fotoğrafı kullanmıyor. Ama geçen gün sosyal medyasında Kıvanç’tan, Poyraz’dan bahsetti. Beni benden aldı. Mü Bo doğru yoldasın devam et. (Yıldız Mü Bo’ya şapka koyma! Hak etmiyor. Bu yazıda Can Yaman’ın fotoğrafını kullan.)

Ha bir de 23 Eylül Dünya Biseksüel gününüz kutlu olsun! Laçolarım sadece bana biseksüel olun. Başkası sizi anlamaz, fobik davranır. Bana gelin anacım. Biseksüel erkeklerin yazmalarını bekliyorum.

Hepinizi öpüyorum!

Bu yazıda size bir de bilmece köşesi hazırladım.

Kafası Yuvarlak, Beli İnce; Hoşuna Gider Ağzına Girince" - > Kaşık

"Yassı Yatar, Uzun Sürter. Aralarında Bir İş Biter" - > Oklava-Hamur

"Yazın Yersin Yaşını, Kışın Yersin Başını" - > Soğan

"Girerken Sert, Çıkarken yumuşak Olan Şey" - > Çay-Bisküvi

"Parlaktır Kel Başı, Gelip Gittikçe Akar Yaşı" - > Dolma kalem

"Soktum Doldu, Çektim Soldu" - > Çorap

"Ağzına Girer Kıllı Kıllı" - > Diş Fırçası

"Oturdum Önüne, Uydurdum Deliğine" - > Anahtar

"Kıllıdır Sarkar, Okşayınca Kalkar" - > Kedi Kuyruğu

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam