11/06/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Kadıköy’ün adını değiştirmek için change.org’da imza kampanyası açacağım. Laçoköy olsun.

Merhabalar laçolar ve maharetli laçonyalar!

Bu yazımı laçolara hitap ediyorum. Laçoların da bana hitap etmesini bekliyorum. Ancak beklentim ap bir ilişki değil. Lütfen yanlış anlaşılmasın. Pasif geldim pasif gideceğim bu dünyadan. Ancak bu yazımı mahir laçolara ithaf ediyorum. İşini bilen, lubunyayı idare edebilen laçolardan örnekler vereceğim. Yanlış anlama olmasın eniştenizden bahsetmeyeceğim. Malum nazar değiyor sonra. Geç cicileme sorunu yaşıyoruz. O günkü kolileşmelerimizi geciklikoli diye adlandırıyorum. 4,5 saat kolide kaldığım oluyor. (yıldoz burayı bir şekilde ön plana çıkart. Herkes inansın. Yoksa bütün kolilerini bozarım.)

Yazıma geçmeden önce bir minço fırtınası yapmak istiyorum. Şu saçlarını kezban lubunya yalamış gibi tarayan laçolar pek bir ilgimi çekiyor. Diyorum ki ne cevherler gizlidir bu laçoda. Kezban lubunya saçını bile yalamış. Boyu 10 cm uzamış gibi duruyor. Tabii ki de cesaret edip soramıyorum, bir de içim ürperiyor. Genç kızken bana zaten ÜrPeri derlerdi. Çünkü mahir bir laço olsa bu kadar merakta koymaz, genç kız yüreğimin, mincomun merakını giderir. Gidermiyorsa ehliyetsiz babasının taligasını çalan mantiden bir farkı yoktur. Siz ne kadar isteseniz de o kür koliden ötesini beceremez, hatta en hızlı cicileyen similya yarışmasında ilk beşe girerler.

Yazının başında bir eksiklik var diye düşünüyorum. Yıldoz Dar’a madilik alıkmadım. Ama geçen bir hafta beraber İstanbul’da Kadıköy’de takıldık. Kadıköy’ün adını değiştirmek için change.org’da imza kampanyası açacağım. Laçoköy olsun. Valla Yıldoz ile hiç kavga etmeden kolilerimizle mutlu mesut bir hafta geçirdik.

Yıldız ve ben ayrı kulvarların kızlarıyız. Ben prensesler gibi kolilenmek isterim ve laçomun süpetinde, köftesinde, kolisinde kusur etmemeye çalışırım. Yıldoz ise öyle değildir. Ama nasıldır bilmiyorum. Evimize gelen bir daha geliyor ve bu kız sürekli “yeter artık sana vermeyeceğim” diye kolilerine bağırdığına göre bunun da bir şeyleri iyidir diye düşünüyorum. Ama ne yalan söyleyeyim hiç mi hiç merak etmiyorum. Malum Amerikan Psikiyatri Derneği onarım terapilerini yasakladı. Ha bu arada onlar da ayrı kafa, neymiş mutsuz geyleri iyileştiriyorlarmış. Napıyorlar merak ediyorum. Hepsine Kıvanç’tan ya da Celasun’dan imzalı boy fotoğrafımı alıyorlar. Valla mutsuz olan gelsin Yıldız kızıma, Ebru Meral’e, Laçonya çekiçe. Mutlu edecek bir şey buluruz.

Kızlarımın hepsi ayrı bir değer. Ebru Meral şarap mahzeni gibi biri. Kolileri eskitmez. Biriktirir. Laçonya Çekiç çok yenilikçidir. Her daim yeniliklere minço, pardon yelken açar. Yıldoz Dar ise kademe yükseltir. Terfi etmiş gibi hisseder kolileri. Yıldoz’un kolileri için Yıldoz’dan öncesi ve sonrası vardır. Bu üç güzel bu özelliklerini Remzi teyzelerinden aldılar. Bu arada malum biliyorsunuz Yıldoz’un aynı zamanda annesidir Remzi. Hem teyzesi hem annesi… Nasıl oluyorsa o ilişki kuantum gibi bir şey, ben karışamam. Öyleyken öyle…

Laço ise sır tutmasını bilir. Kezban lubunyanın similyaya sarıldığı gibi sırlara sarılır. Benim gibi lubunyalar da laçoların sırlarına ortak olur. Onlarla birlikte ağlar, birlikte güler. Her daim pasif olmaya hazırızdır. Mahir olan laço nerede ne yapacağını bilir.

Laço ile sosyal bir ilişkinizin olmaması gerekir. En az sizi 17 kere koliledikten sonra birkaç arkadaşınıza selam vermesini sağlayacak kadar bir sosyalleşme imkanı tanımalısınız. Malum zırıl lubunyalara güven olmaz. Herkes bu devirde enişteci annem. Kimin a kimin p olduğunu bir dakikada anlarsın ama kim enişteci kim değil asla bilemezsin. Bu yüzden siz siz olun enişteleri lubunyalardan uzak tutun.

Lubunya kızlarıma bir tavsiye; laçonun yüzüne güleceksin, burnuna osuracaksın! Laçoya olduğundan fazla değer verme! Unutma o senin için var! O bir similya! Sanırım feminizm böyle bir şey değildi. Ama napayım ben de bugün bu haldeyim.

İkinci bir tavsiye de laçolarınızdan korkmayın, onlar sizden korksun! Malum zırılsınız, eniştecisiniz, ucuzsunuz, basitsiniz. Hepiniz benim kızlarım Fırat, Mer+ Güz-el, Yıldoz XXDar, Ebru Meral, Laçonya Çekiç, Leventella (adından da anlaşılacağı üzere Levent’te çalışıyor ama 5. Leventte), Dem-hat(bu arada ismini telde sexten almıştı) gibisiniz.

Laçolarım bu yukarıdaki iki maddeyi anlayacak kadar zeki iseniz bana naşlamış boy fotoğrafınızı gönderin. Yoksa hoy anam hoy! 

Bu arada lezbiyenlerden sürekli mesaj geliyor. “Neden hep zırıl lubunyaları yazıyorsun” diye. Annem tamam kızımsıyım. Gacı+’yım ama ne olursa olsun serde bir lubunyalık var. Bana kalsa zırıl lubunyalardan da bahsetmeyip sadece ve sadece laçolardan bahsetmek istiyorum ama o da olmuyormuş.

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam