22/02/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Kız hangi asansörde haber verin hemen geleceğim. Mincomla hissetmeden inanmam.

Kaos jelciler!

Kaosjel aramıza geri döndü. Malumunuz ben de yazmaya devam edeceğim. Peki neden ara verdi öğrenmek ister misiniz? Malumunuz iki senedir yazıyorum ve bana boğazda bir yalı, 8 mantimsi nafta, 12 tane manti vaat etmişler; üzerine bir de “bir elin laçoda bir elin similyada olacak” diye ikna etmişlerdi. Kaosjel’e icra gönderdim. Neleri varsa aldım. Sitelerini, gönüllü muhabirlerini, editörlerini… Halamın kızı Aslı, iki aydır bizim evde zeytinyağlılardan sorumlu aşçı oldu, Gözde kızımızı Manisa sarayına gönderdik ama toplu ulaşım var diye İzmir’e yerleşmiş. Yıldız Tar’ın da adını değiştirdim. Yıldoz Dar yaptım bir de cinsel perhiz verdim.

Kaos GL’nin Mart-Nisan sayısının keditörü ben oldum. Sayı çok içime sinmedi. İstediğim kadar görsel kullanamadım ama yazılar çok efsane. Özellikle benim yazımı mutlaka birkaç kere okuyun. Malum alıksınız biraz.

Asansörde halvet olabilirmiş. O yüzden ona binmemek gerekiyormuş! Kız hangi asansörde haber verin hemen geleceğim. Mincomla hissetmeden inanmam. Bu açıklamayı yapan bilim adamı (biliyorum insan demek lazım ama içimden gelmiyor! Seks düşmanlarına “insan” demek) neden insanların fantezilerine karışıyor? Nerede hayal kurma, performe etme ve orgi özgürlüğü? Hani en özgür ülke biz idik?

Homoseksüel Lobisi Adnan Okyar’ı kıskanıyormuş. Ne yalan söyleyeceğim ben de kıskanıyorum ama ben homoseksüel değilim. Bu Adnan Hoca’nın homoseksüel dediği insanlar nerede yaşıyor, ne yer ne içer bilmiyorum. Ama ben BirGün’ün Adnan Okyar’a akil insan muamelesi yapmasını kıskanıyorum. Neden benim beyanlarımı yani KaosGL.org’a yazdığım katılımcı gözlemle gerçekleştirdiğim cins-sosyal araştırma sonuçlarımı ve deneyimlerimi haberleştirmiyor? Adnan Okyar’ın kedicikleri varsa benim de kızlarım var! Ebru Meral, Laçonya Çekiç, Yıldoz Dar, Leventella, Demhat, Sarı Çiyan Pasifella Firatım var. Hadi beni haber yapmıyorsunuz, Laçonya Çekiç’i arka kapak güzeli yapın, Yıldoz Dar’ın Angara günlüklerini haberleştirin. Kınıyorum BirGün’ü!

Yazımı bitirirken, Yozgat’tan similya fotosunu gönderen 22 Full A’ya, beni Kırşehir’e davet eden 26 Aktif tek geçerim’e, Tatvan’dan yazan Canberk’e teşekkür ediyorum.

Bu yazımı kısa tutuyorum, malum kürdan candır! Hem de alıklığınızla daha but bir yazıyı alamazsınız. Gelecek hafta istediğim gün ve saatte yazacağım bu kaosjel.org da buluşmak üzere…

Yaladım hepinizi!

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam