15/03/2019 | Yazar: Tanju Tariz

Ayol herkes ap olmak zorunda değil! Pasifler vardır!

Annesinin badegülünden mektup gelmiş. Ceyhun_p+ bana mektup yazmış:

“Kız abla yazılarını beğenerek okuyorum. Ben beni beni beğenmeyecekler diye korkumdan koliye gidemiyorum nasıl aşacağım bu korkuyu? Bununla ilgili bir yazı yazsan çok iyi olur.”

Kaosjel’e yazmayacaktım artık, bir tane bile okurum hornet profili yapmadı yazımı. Ama bu ceyhun_p+ kaosjel dergisine abone değildir, beldesiz bir lubunyadır, dergiye yazdığım yazıyı okuyamaz diyerekten bu ucuz, basit, avam siteye yazmaya karar verdim.

Ceyhun_p+ kız ben senin nereden ablan oluyorum? Ufal da mincoma gir. Malum darım, butlar butlar butu similya alamıyorum. Valla sabah sabah sinirlendim. Gittim Yıltoz Tar’ı uyandım, “kriz var kız kalk” diye ama Yıltoz bugün Seda ablaya değil Ahu Tuğba’ya bağlamaya karar vermiş. Verip verip orgazm olamayan lubunya gibi kalktı. Neyse kız “abla” değil! kız kardeş! Neyse özgüvenin yerlerde olduğu için sana fazlaca yüklenmeyeceğim.

Kızımsu Ceyhun’um, ablan kurban olsun sana. Kız seni beğenmeyecek kimi beğenecek? Tamam bir Ebru Meral kadar masum ve ay yüzlü değilsin, Laçonya Çekiç kadar saniyede 93 dil darbesi ile similyayı naşlatamıyor olabilirsin ya da Yıltoz gibi her daim içine almaya hazır olmayabilirsin ama sen de güzel kızsın. Mail adresinden onu anladım. Bana öyle bir elektrik verdin. Ayol ayrıca laço dediğin kurban olsun sana. Kız neden çekiniyorsun? Annem laçolar 2 kelime 1 işleme programlanmış; bize hizmet etmek dışında bir varlık gerekçeleri olmayan insanlardır. Doğal olarak senin beğenmen yeterli, gerisi teferuaat! Ayrıca kafanı bunlara takma canın sıkılıyorsa git Kaosjel’e editor ol. Umut Güve gibi. Bak o da kolisiz kaldı, kendini dergiye verdi!

Bu arada kaosjel dergisinin yeni sayısının tanıtımını Sarı kız yaptı. Gerçi artık pek sarı değil gibi saçları; hardal sarısı olmuş. Beni çekemediği için kendi facende benim dergiye yazdığımı duyurmamış. Ay dedim neden çekemiyor? Malum o şişko sever, enişteniz dışında hiçbir kolime alıkmıyor. Ama lubunya fesatsa napayım? Soruyorum: Neden yazımın tanıtımı yok? Yoksa size de yazmam!

Kızlarım bu arada ablakoliciler (d_U) der ki neden hep laçonyalardan bahsediyorsun? Neden bizlerden bahsetmiyorsun? Kız napayım eskiden laçolar gacıları kolilerdi; dildo icat oldu laçolar digin oldu. Laçoların minçolarından uzak durun! Bu yorumum biraz dildofobik olmuş olabilir. Dildoseverlerden özür diliyorum. (G_öz’de’nin zoruyla bu açıklamayı yazıyorum, her bu açıklama yaptığımda kürdan similyalı bir 190’luk laçoya pasif olmuşum gibi hissediyorum)

Aşkım CİEL hareketinin doğası gereği herkes ap olmak zorunda! AB’ye giremeyebiliriz ama AP olmamız şart. Ben ne zorluklar çektim? Hem bana eziyet hem laçolarıma eziyet. İlla ben de kolileyeceğim diye tutturdum, bazı laçolar ısrarlarıma dayanamadılar ve ilişkimizin bitmesine neden olacak harekette bulundular. Ayol herkes ap olmak zorunda değil! Pasifler vardır!

Bu yazımı Du’ya hitap ediyorum. Laçolarına okutsun diye. Onun laçolarından biri bile bana halen similya fotoğrafı göndermedi. Demek ki gerçekte hiç yoktular! Du yazımı okuyorsan bana yaz. Bu arada abla tez görüşmesi yapıyormuşsun. Kız bu koli ayarlamak için iyi bir yöntem mi? Kızlarıma, kızımsılara tavsiye eder misin?

Bende a_ka_demik bir çalışma yapacağım (aktif_kalite demik) bu yüzden 20-30 yaş arasında aktif erkeklerin nü fotoğraflarını faceme veyahut gmailime bekliyorum. Kızlarım Aslı Ap’ar kızımsu bana bir instegram hesabı açtı ama ben tinder istiyorum. Ama korkuyorum yıldız şifremi çalacak diye.

Bu yazımı queer bir bütünlük içinde yazmaya çalıştım ama sıkıldım. Buraya kadar!

Yıldız; Kıvanç kızdı. Kaos jelin yeni sayısını görmüş. “Karıcım o fotoğrafı kullanmak yerine hiç kullanmasaydınız? Derginizi kim tasarlıyor? Görsel editörü kim? Benim 20.000 fotoğrafımdan bula bula o pulu mu buldunuz? Ha ptt bile benim pulumu bastıracak olsa o kadar kürdan bastırmaz” dedi! Kendisinden özür diliyorum. Hep o hadsiz Umut Güve’nin yüzünden. Umarım kolisiz kalır. Mincosu örümcek bağlar da Aslı Ap’ar’ın korkusundan örümcek ağlarını bile temizletemez!

Bye.

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.

 


Etiketler:
İstihdam