25/05/2015 | Yazar: Muteber Abla

Hamile değilsin kızım. Ama yarın bir sağlık kurumuna git, testlerini yap, koline de yaptır.

Anacım geçen yazımda birkaç noktaya değinmiştik. Pasif69 nickli kızımın sorununa bir nebze de olsa cevap olmaya çalıştık. Teşekkür mesajlarından da anlaşılacağı gibi sanırım anal seksin püf noktalarını bir hafta içinde öğrenmiş oldu. Kız lubunyalığın şanında mı var bilmiyorum ama söz konusu koli oldu mu bütün her şey duruyor. Tamam koli önemli ama her şey kolinin etrafında dönmüyor anacığım. Her neyse meyil kutum o kadar doldu ki ay hangisine cevap vereceğime şaşırdım. Yakışıklı laçolar, digin erkekler, şovşaklar, lezbiyenler ayy daha neler neler.
 
Meyil kutuma gelen sorular arasında dikkatimi çeken bir soruyla devam ederekten yazıma devam edeyim. Nick: YetişAblaHamileyim! Nick sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama ben nicki gördükten sonra okumak için heyecanlandım doğrusu.
 
Soru şöyle:
 
“Abla elini ayağını öpeyim yetiş! Ben 19 yaşında bir lubunyayım. Geçende laçomla beraber olduk. P (condom) yoktu ve P’siz kolileştik. Malum laço güzelliğime dayanamadı cicişleri içime naşlattı… Çok korkuyorum HAMİLE MİYİM?”
 
Nick: YetişAblaHamileyim!
 
Yavrum, kuzum, cancazım! Koş koş HAMİLESİN! demeyi çok isterdim ama hamilelikten önce bilinçsiz bir lubunyasın! Kız, tamam laçonla kolileştin de P nerde? Neden P’siz koli kesilir? Anam bacım bunlardan önce Cinsel Sağlık Eğitimi’nden bahsedeyim sana. Bak kızım P’siz kolileşilmeyeceğini anlata anlata minçomda tüy bitti. Kız sayenizde epilasyoncu Münever ile aramız bozuldu. Bak anacım şimdi söyle kondomsuz ilişki riskli! Neden mi? Kız günümüzde o kadar cinsel yolla bulaşan hastalık var ki? Bu virüs ve bakterilerden korunmak için kondom şart! Yani “hamile miyim” sorusundan önce farklı sorular beklerdim. Şimdi söylüyorum: Hamile değilsin kızım. Ama yarın bir sağlık kurumuna git, testlerini yap, koline de yaptır. Bunlar hamilelikten daha önemli şeyler.  

Etiketler:
İstihdam