15/09/2014 | Yazar: Hüsrev Orgun

CHP Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka’ya çemkiren Seda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşegül İslam’a bir şey diyebildi mi?

Esasında yazmayacaktım bu yazıyı. Ama televizyon kanallarını gezerken Seda yine kadını kadına düşürmeye devam ediyordu.
 
Güya “ablamız” Sabahların Sultanı, assolisti, Türkiye televizyonlarında “sabah kuşağının” startçısı (çünkü katıldığı bir TV programında “Türkiye’de ilk kadın programını, 26 yıl evvel ben başlattım” diyor) Seda.
 
İki hafta önce Seda Sayan Show TV’deki programına bir katili “davet” etti. 2 kadının katilinin olması gereken yer Seda’nın stüdyosu mu? Gerçi bu ülkede kimse olması gereken yerde değil ki.
 
Program esnasında ve hemen ardından medya ve sosyal medyada tepkiler arttı. CHP Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka’ya çemkiren Seda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşegül İslam’a bir şey diyebildi mi? Artı çemkirirken kullandığı sözler o kadar basit ki. Aylin Nazlıaka’nın botokslarını eleştiriyor. Neyin kafasını yaşıyor, ne yiyip içiyor bu abla? Bu kadar basit misin ayol. Karşındaki kişinin botoksundan sana ne!
 
Telefonla bağlandığı bir programda ise "Benim faydamdan başka zararım olamaz ki." Özgüven patlaması yaşıyor o esnada. Çünkü programda Pakize Suda ve Oya Aydoğan onu pohpohluyordu.
 
Seda “muhafazakâr” bir kadın. Programında, canımız, aşkımız, biricik, nur yüzlü hocamız; Adnan Oktar Hocamızın “talebeleri” hanımları, bir zamanlar Zekeriya Beyaz’ı ve son yıllarda Sibel Üresinleri davet ediyor. Bu abla İslam’daki "SAĞ ELİN VERDİĞİNİ, SOL EL GÖRMEYECEK" düsturunu çoktan duymuş olmalıydı. Çünkü;
 
*Vergi rekortmeni olduğunu
*İhtiyacı olanlara ev eşyası gönderdiğini
*Okul yaptırdığını... 
 
Var ol. Ne mutlu sana da anacım bu ne perhiz, bu ne lahana                                                                                 turşusu gıı! 

Etiketler:
İstihdam