27/03/2017 | Yazar: Tanju Tariz

Ölçülebilir bir konuda bile yalan söyleyen erkekler, her konuda yalan söyleyebilir.

Önümde iki seçenek var; ya gidip elektrik faturamı ödeyeceğim yoksa elektriği kesecekler ya da Madi Ali’ye söz verdiğim yazıyı yazacağım. Elektriksiz yaşanır ama madisiz yaşanmaz anam.

Bu arada Yıldız herkese en sevdiğiniz lubunyaca kelimeyi sormuş. Hep diyorum bu Remzi’ye lezbiyen çift olarak çocuk araştırmalarına gönüllü olan lezbiyen çift yok diye gönüllü olmaya gerek yoktu diye.

Malumunuz ortadalar; Zeynel, yavrum en kadir kıymet bileni, en tatlışı ama sanki tüpler karıştı Hintli gey çiftin yavrusunu bize ittirdiler gibi. Ama cinsel yönelim adlandırması konusunda en sağlıklısı bu çıktı. Remzi’ye de bana da annecim diyor ama biz bunu pek bir şeye benzetemedik. Kız desen kız değil, oğlan desen oğlan değil. Neyse taşraya göreve gönderdik. Şimdilerde bir yolunu bulmuş gelmiş.

İkincisini pek az insan tanır, Remzi’nin koli arkadaşı sonra onun kızı, benim gey kızım, sonra ikimizin de trans kızı oldu Alpella. Şimdi evli mutlu çocuklu. Lezbiyen bir çiftten olduğunu kabul etmek istemiyor.

Üçüncüsü malumunuz, avukat Levent ama bence orada yumurtalar karıştı. O kadar bet ses ne bende var ne de Remzi de.

Son deneme ise tuttu, Yıldız Tar. Diğer üçünün yanında prenses sayılır. Sonunda biz bu işi lezbiyenlere bırakmaya karar verdik. Bizden ebeveyn olmuyor. 

Zaten gencim güzelim çocuk benim neyime!

              Bendeniz, Remzi ve kızımız Yıldız geçtiğimiz bahar tatilinde laçolarla...

Malumunuz her yerde her koşulda seks yapabilme ve seksten konuşabilme alışkanlığım hangi alanda işime yarar diye sanal seks sitelerine bakmaya başladım. Ay ne göreyim oraya da girmek yasaklanmış.

Bir yandan da her yerde yedi yirmi dört referandum çalışmaları ve Türkiye’nin daha demokratik olacağın vaatleri veriliyor. Kızlar, lubunyalar bu erkeklerin vaatlerinin hiçbirine inanmayın, kaç bin yıl öncesinde bir kondom Türkiye piyasasına girmek için araştırma yapmıştı. Araştırmaya katılan bütün erkekler pipilerinin butlar butu olduğunu söylerken satışa başladığında hiç de öyle olmadığı ortaya çıkmıştı. Ölçülebilir bir konuda bile yalan söyleyen erkekler, her konuda yalan söyleyebilir. Yok ön sevişmede iyiyim derler, ön sevişmeden bihaberdirler. Performans desen yaptıkları bir misyoner. O misyonerin de bir pozisyon olduğunu ve adı olduğunu bilmezler. Gel de güven bu erkeklere de “evet” de.

Ayol bir yazı toplam 45 günde biter mi bitmiyor işte. Çünkü araştırmak istiyorum. Siz değerli okurlarımla yalan yanlış bilgi ve deneyim paylaşmak istemiyorum. Hiç 23 cm similya yememiş biri olarak bunu dün yemiş olan lubunya ile nasıl empati yapabilirim diye düşünüyorum. Yapsam yapsam minçona sağlık ablam der hasetlenirim.

Kızlar bahar geliyor. 21 Mart geçti. Artık genç aktiflerin zamanlı zamansız, yerli yersiz naşlamış similyalarla karşılaşma imkanınız var. Fırsatları iyi değerlendirin, gözlerinizi dört açın.

Yazımı bir daha bu kadar geç yayınlarsanız bir daha yazmam demiyorum; yazarım ama KaosGL.org’a göndermem!


Etiketler:
İstihdam