01/08/2016 | Yazar: Tanju Tariz

Karşınızdakiyle kolileşmenin en kolay yolu diğer lubunyalar kadar basit ve ucuz olduğunuzu göstermek. Ama ‘ben en dibim’ deyip de dipte yalnız kalmayın. Yoksa enişte enişte diye sayıklar durursunuz!

KaosGL.org belde ödemezse yazmam demiştim. İlk önce Madi Ali anlattı. O kadar çok dereden su getirdi ki dedim paraları yok herhalde.

Sonra Yıldız’ı aradım dedim, beldemi ne zaman ödeyeceksiniz? Kız tane tane anlattı. Abla dedi, sen muhabir değilsin, sigortalı çalışanımız değilsin ayrıca yazılarını manşetten yayınlasak da yazı sonuçta, haber değil! Kız dedim siz haber sitesisiniz ben de yazdığıma göre haberci! Yok abla dedi, meğer ben gökkuşağı forumu yazarı imişim. Yazdıklarım beni bağlıyormuş Kaos JiEl’i değil! Ooo dedim alık lubun bunu ilk başta yazsaydın görürdün madi kolileri.

Neyse sadece ben karıştırmıyormuşum aktivisti, pasifisti herkes karıştırıyormuş! Yıldız alığına dedim ki kız bana “ortalama lubun alıklığına sahipsin” mi demek istiyorsun? Yok abla, dedi. “En zekisi sensin sen bile karıştırıyorsan bizim her seferinden tekrar tekrar anlatmak minçomuzun borcu” dedi.

Belde ne diye soran alık okuyucularım; belde, telif ücreti demektir. Bir işin karşılığında aldığın şey, emeklerini karşılaşmasa da gönül almaca... Ama bir kısmınız “telif” kelimesine de belde kadar uzak olduğunuz için “para” yani!

Lubunyacayı herkes kendisi alıksın diye bir derdim vardı ama asgari bilgileri vermek lazım. Geçen gün bir profesör arkadaşımla oturuyoruz. Koli muhabbeti vs. yapmıyoruz. Ne olacak bu akademinin hali diyoruz. Lubunyaca edebiyatı ve dili bölümü açılmadan kadın çalışmaları içinde ders yürütülmesinin stratejik olarak but madilik olduğunu alıkırken, arkadaşım demesin mi, “Tanju kendime bir sürü cicilik aldım”. “Ay rezil” dedim içimden. Her lubunyanın ciciliği vardır ama her yerde söylemez. Bir de beldesini ödediğin koli cicilik olmaz. Cicilikte aradaki alışveriş sadece vücut sıvılarıyla yani “cici” olduğu için “cicilik” denir. Sen kocaman profesör olmuşsun lubunyacayı bilmemen ayıp. Kolilere belde alıkıp abapağancı olman ayıp demek istedim ama diyemedim. Sonuçta saray görmüşlüğüm var. O kadar filmde Beyaz Saray’ı izledim. Ayrıca oval ofisi hep merak etmişimdir.

            Editör notu: Tanju Tar'iz bu fotonun kendisine mail yoluyla ulaştığını iddia ediyor

Taligatör yazıma ilişkin gmailime çok fazla soru geliyor, sorulardan biri de bi taksi uygulamasının lubunya sürümü olup olmadığı. Soruyu soran çocuğa baktım, sorusuna baktım. Ayol dedim. Kendin rezilsin! Sürüme ne gerek var. Seni taligaya alıyorlarsa şükret! Bi taksi uygulaması yoldan taksi çevirmek gibi kuzularım, o yüzden ne çıkarsa bahtınıza. Ama şu imkanlı bi şey: Duraktan taligayı beğenirsiniz, sonra bi taksi uygulamasından kontrol edersiniz. O taksiyi kullanıyorsa otamatikman telefonu rehberinize düşecek. Sonrası sizin lubunyalığınıza ya da alıklığınıza kalmış.

Bu arada eskiden hetero erkeği lubunlardan aktiflerden ayrılan en temel özellik biraz erkekliklerinin ağrılığının altında ezilmelerinden kaynaklı ağır başlı olmaları ve Ankara gibi zevksiz renklerde giyinmeleri idi. Artık bakıyorum herkes her şeyi giyiyor. Hetero erkeklerden birine sordum: Minçona dil attırmıyor musun? Kadın partnerlerim yapıyor, dedi. Ayol dedim, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliğinin suyu mu çıktı? Bi durun sakinleşin! Misyoner, üreyen heteroların neyine yetmiyor ki? Tabii ki bende biliyorum, “Hetero yoktur az votka vardır” felsefesinin %90 işe yaradığını işe yaramadığı durumlarda bile yarı ereksiyona yol açtığını…

Hetero erkekleri baştan çıkartmanın bir diğer yolu da erkekliklerini size ispatlamak zorunda bırakmak. Veyahut diğer lubunyalardan farklı olduğunuzu ispatlamaya çalışırsınız ki çok başarısız bir girişimdir. Karşınızdakiyle kolileşmenin en kolay yolu diğer lubunyalar kadar basit ve ucuz olduğunuzu göstermek. Ama “ben en dibim” deyip de dipte yalnız kalmayın. Yoksa enişte enişte diye sayıklar durursunuz!

Her daim söylüyorum söylemeye devam edeceğim. Lubunyalar bir koli ayarlamak istiyorsanız teke tek savaşmalısınız. Erkekler bir araya geldiklerinde sürü halinde hareket eden düşünemeyen varlıklara dönüşürler. Bunun yanında lubun lubun gezerken de bir koli bulmak zor olabilir. En iyisi teke tek savaşmaktır. Böylece ne kadar bayağılaştığınızı da diğer lubunyalar görmez!

Ben çift taraflı çalıştığım için sorun olmuyor ama putkasız transların bile geylerle birlikte olan yakışıklı laçolara “Sen gey misin onunla ne işin var” diye sorduklarını duymuştum. Bu tarz ucuz numaralarınızı başkalarının görmesini istemediğiniz için de teke tek mücadele etmeyi tercih ediniz. Yatakta gündelik hayatta olduğunuz kadar politik doğrucu olmak zorunda değilsiniz.

Yıldız! Artık facemi ve gmailimi yayınlasan bu yazıda diyorum. Bir de google’da arattığında karşımıza çıkan çıplak oğlan resimlerinden bir iki tane serpiştirsen! Geçen yazıma da sansür uygulayıp slip mayolu fotoğrafı koymayıp, fotoğraf betimlemesini yayınlamak da tam senlik bi iş…

Tanju Tar’iz’e ulaşmak isterseniz gmail adresi: tanjutariz@gmail.com Facebook adresi için tıklayın.


Etiketler:
İstihdam