26/06/2018 | Yazar: Tanju Tariz

İki tane butlar butu laçonun sözünü aldım. Gözyaşı şişeleriyle cicilerini ziyaretime getirecekler.

Uzun süredir yazmayınca, hep kürdan similyalı laçoyla zoraki kür koli vermiş gibi gergin oluyorum. İçimde birikiyor. Ben yazmayınca kim ne yazıyor diye kaosjel.org’u bir gezeyim dedim. Ay kendi bilgisayarımdan girmeyeyim diye ta Gemlik’lere gittim. Sırf bu yüzden bayram tatilini Yıldız Tar’ın ailesiyle geçirmek zorunda kaldım.

Neyse girdim ne göreyim; şişko patates Umut’un amcası ölmüş. Babasının amcasının kızları da bunu neden evlenmiyorsun, diye sıkıştırmışlar. Ona üzülmüş. Ayol “Yozgat’a gittim, bir koli kesemeden geldim” demiyor da, taktığı şeye bak! Neyse dedim ayıplamamak lazım. Her zırıl lubunyanın başına gelebilir. Ben de şimdiden vasiyetimi yazmaya karar verdim.

Ben öldüğümde lütfen, kaosjel’e neden yazdığımı, el çi bi ti i ve pluslara saygı duyduğumu anlatan bir metin kaleme alın. Bu metni Anadolu’da konuşulan değişik şivelere dil bilimciler uyarladıktan sonra cenazeme gelen balomoz gacılara ve laçolara dağıtın. Malum şeker, tansiyon gibi sağlık problemleri cenazeleri sosyal aktivite olarak gören insanlarda fazlaca rastlandığı için sizden ricam bir adet kayganlaştırıcı ve kondom dağıtmanız. Bunun sponsoru Laçonya Çekiç olsun.

Serde bir yandan Bursalılık var malum. Liseye kadar Bursa’da okudum. O yüzden -40 laçolara kestane şekeri dağıtmanızı istiyorum. Kestane şekerinin sponsoru da Yıldız Tar’ak olsun. (Yıldız burayı düzeltme, yazıdaki imla hatalarından Bandırmalı Lezzo ablanın sorumlu olduğuna dahil bir not yaz.)

Kızlarım ben öldükten sonra düzenli bir ilişkinizin olması zor. Kim laçoya gaz verip sizin BDSM taleplerinizin hayata geçmesini sağlayacak? Sonra kim sizin adınıza ekonomik tedbirler alacak? O yüzden kısa süreli ilişkiler yaşayabilirsiniz ama beldeli adamları tercih ediniz. Ama lütfen beldeli ve madi kolilerinizi mezarıma getirmeyin. Söyle seksi best oofff model tadındaki seksi parçaları mezarıma getirin ki gönlüm şenlensin. Sizin adınıza mutlu olayım.

İki tane butlar butu laçonun sözünü aldım. Gözyaşı şişeleriyle cicilerini ziyaretime getirecekler. Yıldoz ölmeden önce sana bu bilgileri vereceğim. Takibini sen yaparsın.

Bir de malum ben öyle akraba canlısı bir insan değilim. Ayrıca hiç kimse işinden gücünden olsun istemem. O yüzden kadın akrabalarım merasime hiç katılmasın. 30 üstü erkek akrabalarım da istiyorlarsa izin alsınlar, ama gelmesinler. Gelecek kişiler önceden CV’lerini kızlarım Ebru Mer’al, Yıldoz Ya’tar, Laçonya Çekiç’e göndersin. Gelecek kişileri oy çokluğu ile seçin.

Yıldız soyadına Ya eki almış. Bundan sonra ona Yıldız Ya’tar diye hitap etmenizi istiyormuş. Bana mektup yazmış. “Anne benim Türkan Şoray gibi kriterlerim olduğunu söylüyorlar. Laçolar ve laçonyalar bana yanaşmıyor. Sen kalitelisin diye beni de kaliteli zannediyorlar ama malum ben ucuz ve basitim. Bu yüzden soyadımı artık Ya’tar olarak kullanmak istiyorum eğer senin içinde uygunsa”, diye sormuş.

Kızım sonuçta benden, kızkardeşin Ebru Meral’den ve Laçonya Çekiç’ten dolayı seni insanlar halen kaliteli zannedebilirler. Ama sen istiyorsun madem bundan sonra sana Yılkız Ya’tar diye hitap edeceğim.

Aşağıdaki şiiri bir kolisi onun için yazmış. Bana “annecim ne olur yayınlar mısın” dedi. Ben de mecbur kabul ettim.

“Yatmak isteyen kimseye hayır demez

Israr etmeye gerek yoktur

Lüksten anladığı sadece but similyadır.  

Darım der alamadığı similya çıkmadı.

Iğdır’a bile gider but similya için

Zırıl geldi zırıl gidecek”

Yazımdaki ucuzluğun ve basitliğin sorumlusu bayram tatilimi Yıldoz Ya’tar ile geçirmiş olmamdır. Kusuruma bakmayın. Şiir yıldoz’a çok yakışmış ama öyle değil mi?

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam