27/04/2019 | Yazar: Tanju Tariz

Hazırlıksız yakalandık. Mecbur yasaklı günlerdeki gibi seks yapmaya mecbur kaldık.

Ankara Valisinin iki sene önce getirdiği yasakları Bölge Mahkemesi kaldırmış.

Haberi ilk kaosjelde okuduğumda tabiki <kaldırmış> kısmına odaklanıp başka bir şeyi görmedim. Kim, kime, nerede, nasıl, niçin kaldırmış, sonuç ne olmuş diye haberi okudum. Yok ayol sadece yasak koyamazsın demiş. Ben demiştim demeyi <ben onu yemiştim> demeyi seven lubunyalar kadar severim. Ama hatırlarsanız ben vali beye sormuştum. “Peki etkinlik yapamıyoruz, 3’lü yapabiliyoruz ama grup yapmak için Kırıkkale’ye mi gideceğiz”, diye. Kanun adamlarına saygımız sonsuz, ister inanın ister inanmayın o yasaklardan beri grup yapmıyordum. Ve sevindim mi hayır sevinmedim. 2 seneki önceki bütün grup kolilerimiz dağıldı. Yasak kaldırıyorsun bari pazartesi kaldır da cumartesiye kadar orci yapacak koli ayarlayabilelim. Şimdi hazırlıksız yakalandık. Mecbur yasaklı günlerdeki gibi seks yapmaya mecbur kaldık.

Neyse ben avukatıma sordum dedi ki zararlarınızı tanzim edebilirsiniz, Ebru Meral’e yazdım. Laçonya Çekiç İstanbul’dan geldi. Üçümüz de üç ayrı orci partisi vermek için yola çıktık. Laçonya Çekiç tabii ki ka lubunya, bize hava atmak için hem de masraflarımızı valilik tazmin edecek diye İstanbul’dan bir sürü profesyonel getirmiş. Avukatıma kızdım ayol denyo böyle tazmin ediyorduk neden durduk iki sene orcisiz? Neyse kendisi alık olduğu için devreleri yanmasın diye fazla zorlamadım. Biliyorum yarım sayfa yazdım ve o tatlı kız (burayı ben yazmadım kendisi ekledi) Yıldız Tar’dan bahsetmedim. Garibim hem taşrada büyümüş, Boğaziçi’nde 3 ay okudum diye kendini İstanbul’lu zanneden garibim, yasaksız bir Ankara’ya hemen alışamayacağını düşünerek Bursa’ya biyolojik annesinin yanına gitti. Taşralık böyle bir şey. Bak sen ka kızım laçonya çekiç İstanbul’dan kalkıp gelirken, bu kız da taşraya gidiyor. Bu arada sarı kız da hazırlıksız yakalandı. Malum saçları artık sarı değil. İki günde boyar mı bilmem?

Görsel: Kagan McLeod

Ha bi de Umut Güve’den bahsetmem lazım. Yasağın kaldırıldığı gün ev arkadaşını tek etti, kendi başına eve çıktı. Bir de uzun zamandır takip ediyorum. Ben sürekli ikincil el giysi severim vs. diyordu. Sonra düşündüm: Bu enişteci olmasın! Eski kolilerinizden, eski laçolarınızdan ve eniştelerinizden uzak tuttun. Ben ikinci el severim diye kolilerimizi de elimizden alacak. İnsan biraz ka olur! Ama bak hemen ev tutmasına ve evini taşıtma bahanesine evine laçoları atarak yasak sonrası ilk grup deneyimini yaşamış olmasına Yıldız Tar hasetlenmedi dersem yalan olur. Ben ablama hayran kaldım. Hem kolisini kesti, hem evini taşıttı, hem grubunu yaptı hem fantezisini! Bir de bugün arsız bana msj atmış, “tesisatımı kontrol ettireceğim tanıdık elektrikçi var mı” demez mi.

Canlarım malum yasakların etkisi beni de vurdu. Grup yapamayınca hayattan zevk alamıyorum. Doğal olarak Umut Güve gibi Sarı kız gibi ucuz lubunyalarla düşüp kalkıyorum. Yaşam kalitemle beraber koli kalitem de düşüyor. Siz siz olun vali beyi sinirlendirmeyin. Orcisiz lubunya, lubunya değildir.

Herkes bol bol grup seksler!

Monogami takılanlar varmış. Bu yazıdan alınabilirlermiş. Ayol dedim ne zorsunuz. Ona alınırlar buna alınırlar. Yok bu şöyle anlaşılır, yok şöyle yazma. İyi ki dedim koli kesmiyorsunuz! Valla kolileri de böyle kesiyorsanız, onarım terapilerine gerek yok kaosjel web ekibi yeter. İnsanı lubunyalığından bıktırırlar.

Laçolarım siz gruba girmek zorunda değilsiniz. Biliyorsunuz benimle yapacağınız grup hep birlikte beni kolilemekten ibaret. Eğer birinin diğerine alıktığını, göz teması kurduğunu, birinin elinin yanlışla diğerinin eline değdiğini görürsem sizi kaosjel ekibine veririm!

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.

 


Etiketler:
İstihdam