30/11/2017 | Yazar: Tanju Tariz

Eniştenizin üzerinden iki enişte geçti ise açıktan alıkabilirsiniz, kolileştiğinizin dedikodusunu yayabilirsiniz.

Laço+’larım bu yazıyı sizin ısrarlarınızla yazıyorum!

Şu iki şehrin adı neden çıkmış ola ki diye ilk önce Bursa’ya sonra da İstanbul’a gittim. Bursa’nın adının Burs alan aktif’ten geldiğini öğrenince gene ne varsa bizim abapağancı lubunyalarda var dedim. Holding gibi kadınız ayol!

Malum kış geliyor. Artık hornetteki havuzlu fotoğrafları kaldırmanın vakti. Şimdilerde sonbahar fotoğrafı koymak lazım. Kış gelmiş ama hornet’i de çok önemsemiyoruz, en son güzde girmiştik hissi vermek önemli. Bu hissi verdiğinizde düzenli bir koli hayatınız olduğunu ve her önüne gelenle yatmadığınıza ilişkin bir izlenim verebilirsiniz.

Kaosjel yazılarımı yayınlamıyor neden yayınlamıyor diye hayıflanıyordum meğer yazı yazmamışım. Ama sonuçta ben yazsam da yazmasam da onların yayınlaması gerekmez mi? Ayrıca benim gibi en çok okunan, en çok arzulanan bir yazar neden yazmıyor diye sormaları gerekmez mi? Gören de beni Demhat ya da Fırat Fıratyan zannedecek!

Yeni kızım Fırat Pasifyan, “anne enişteci olmak istemiyorum ama bu eniştecilik kavramı eski enişteler içinde geçerli midir” diye sordu. Ben de hangi eniştene alıkıyorsun kız gönder similyasını ben karar veririm dedim. Fırat tatlıyan’ım gönderdiğin similya pek kürdan, buna değmez. Ama bi de boy fotoğrafını gönder.

Neyse hepinizin merak ettiği bir soru olduğunu düşünüyorum. Eniştenizin üzerinden iki enişte geçti ise açıktan alıkabilirsiniz, kolileştiğinizin dedikodusunu Yıldız Tar gibi kendiniz yayabilirsiniz. Yok lubunya yeni ayrıldı, her yerde ağlıyor o zaman enişteden biraz uzak durun. Laçolara güven olmaz (bütün laçoların cevap hakkı doğdu, hepsini eve bekliyorum) hem koliler hem de bana alıktı der dedikodunu yaparlar. Ama lubunyanın yeni bir laçosu olduğunda istediğiniz gibi alıkabilirsiniz hatta laçonun ne kadar karakterli ve kişilikli olduğuna paralel olarak “bak senden sonra hemen kendine bir koca buldu, bu sana yapılacak hareket mi” diye laçoyu sizi kolilemesi konusunda gaza getirebilirsiniz. Ama dikkatli olun laço digin olursa zoraki aktif olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu arada size dönük tehlikeyi azaltmanın en işlevsel yolu da laçoya doyduktan sonra onu başka lubunyalara servis etmektir ve sonrasında gıybetini yaparsınız. Hatta eniştesini yediğiniz lubunyayla dayanışabilirsiniz, “Abla herkes yatmış, bunu sana nasıl yaparlar, ben asla yapmam” diye kendinizi temize çekebilirsiniz.

Peki enişteci lubunyalardan uzak durmak istiyorsanız kolinizi nasıl koruyacaksınız? Evet çok önemli bir soru. Ne yazık ki birçok lubunya bu soruyu sormayı akıl edemediği için o lubunyaların laçoları diğer lubunyalar için halk günü düzenliyor gibi davranır ve lubunyalar buna katlanmak zorunda kalır.

Öncelikli olarak laçonuzun kürdan similyası olduğu dedikodusunu yayın. Ve her gün sizden belde alıktığını da ekleyin. Tabii burada apapağancıya adınız çıkabilir ama en azından laçonuzu paylaşmak zorunda kalmazsınız.

İkinci strateji de, laçonuza alıkacak lubunyaları laçonuza alttan alta kötülemek. Çok ucuz, önüne gelene veriyor gibi… Tabii bunda söyle bir risk var: laçonuzu sinirlendirdiğiniz an gideceği kapıyı işaret etmiş olursunuz.

Ya da laçolarınızı yıldız tar kızım gibi kimsenin tanımadığı isimlerden seçin ya da laçonya çekiç gibi ne yediğinizi ne içtiğinizi kimseye göstermeyin ama müzmin bekar izlenimi de vermeyin. Ayol bunu da benden öğrenecekseniz denyocuklarım sizin lubunyalığınız nerede kalacak?

Halam, güzelim Aslı instagram hesabı açmadın bari yeni yıl hediyesi olarak aç. Yoksa evinin önünde soyunurum!

Ben bu yazıyı yazıp yıldız dar ay pardon tar’a yolladığımda valilik yasak getirmiş. Ayol dedim benim gibi KA lubunyayı neden yasaklasın vali bey? Lubunya+ okurlarım, canlarım sonra bir baktım ki bu yıldız denyosu kür atmıyor. Hakikaten yasak gelmiş. Ben de hemen 80’lerden kalma yasak kıyafetimi dolabımdan çıkardım. Malum bir lubunya her döneme hazır olmalı. Bunun yasağı var, güzü var, kışı var. Yasak kreasyonumundan da çok yakında yeni yazımda bahsedeceğim. O vakte kadar canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz. Lubunyalar da benim adreslerimde SÜRESİZ yasaklı.

 

 

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam