19/11/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Tanju Tar’iz yeni yazısında madi laçoyu evden naşlatmak ve sulak yerde koli kesmeyi anlatıyor.

24_a_hepA bana mail atmış: “Abla bi şey anlatıyon düzgün anlat, eksik anlatma” diye ayar vermiş. Sonra kocacım buyur gel yüz yüze bacak omza konuşalım diye mesaj attım. Geldi, derdini anlattı. Geçen yazımda “laçolar size abi diyorsa bu hetero olup olmadığınızı sorgulama anlamına gelir” diye bir tespit yapmıştım. Bunun eksik olduğunu söyledi. “Koli geçmişim olanlara yanındaki bilmiyor olabilir diye düşünüp o zaman da abi diyorum. Onu kolilediğimi söylemeyeceğimden emin olsun istiyorum. Ya da bazen yanında kocaları oluyor. Onları da zor durumda bırakmak istemediğim için böyle diyorum” dedi ve boşaldı. Ben de idrak ile haz duygusunu aynı anda yaşadım. Giyinirken “abi anlaştık mı” dedi ve gitti. En azından kolilerken abi demedi diye şükrettim.

Bundan yıllar önce (Ben gene tabii ki aynı yaştaydım: 25. Nasıl oluyor anlamıyorum? Herkes yaşlanıyor bir ben genç ve güzel kalıyorum) annem Başak Kuytu ile bir büyüğümüzle dalga geçmiştik. “Ay seni abi diyerek mi koliyorlar” demiştik. Sonra gün oldu, devran döndü ve artık hem anneme hem bana abi diyorlar üstüne üstlük kolilemiyorlar. Neyse kızlarım siz siz olun kimsenin lubunyalığı ile, ona nasıl hitap edildiği ile güllüm alıkmayın. Döner dolaşır minçonuzda patlar.

Kızlarım bu Mübo var ya, ona canım sıkıldı. Üzüldüm kızcağıza belki onu okursunuz, iki tık fazla alır diye yazayım dedim. Ama gacı rahat durmuyor bana özelden msj atıyor vs.  O yanındaki Hasan da ona uymuş, beni de bir kötü çizmişler. Tabii bütün bunlar o Deniz’in yüzünden. Kız tamam vegan oldun, ailemiz seni reddetmedi ama bu halamın kızı Aslı Alpar’ı sen neden eve alıyorsun? Bugün ona ilan açacağım. Mutlaka bir aile çıkacaktır ona bahçesinde bakacak. Bana sosyal medya açacaktı, nü resimlerimi çizecekti… Yok hepsi kür. Deniz bundan sonra face iletilerini beğenmiyorum ve yorum yazmıyorum o Aslı bahçeli bir eve gidene kadar.

Eltimin büyük ablası Karin, bu laçoya aşık olmuş. Tutturdu paylaş diye.

Kızım Ebru Meral Su’nun su ismi nereden geliyor diyecek olursanız eğer; sulak yerlerde koli kesmeye başladı, ondan öyle diyorum. Kızım olduğu için ne yaparsa yapsın iltifat etmek zorundayım, bar tuvaletlerinde koli kesiyor diyecek halim yok tabii ki… Neyse bu kız biraz malum iyi aile lubunyası idi. Hatta hep merak etmişimdir etrafımızda hiç de iyi aile yok bu kime baktı da böyle iyi aile lubunyası oldu diye… Neyse meğer kızımızın içinde ne cevherler gizli imiş. Geçen hafta laçosunu bize musallat etti. Laçosu madilik alıkmaya kalkmasın mı? “Ay çekemem” dedim, ama bir yandan da insanın içi ürperiyor. Ben laçoya madilik yapıp evden naşlatırken, Yıldız laçoya süpet alıkmaya kalkarsa ben ne yapacağım diye düşünmedim değil… Neyse Yıldız hem kaliteli hem zeki hem de enişteci bir kız. Benim laçoyu naşlatacağımı anlamış, ben eve gelmeden kolisini kesmiş. Tabii Ebru Meral Su’ya diyemedim. Dese miydim? Ya da Yıldız’ı tehdit mi etsem? Bilemedim kararsız kaldım sayın okuyucu.

Hayat size güzel okuyucu! Öyle kös kös oturun. Benim yazılarım fantezilerinizi süslesin, Yıldız’ı faceden instegramdan takip edin, Ebru Meral kim aceba diye tahminlerde bulunun. Ben de sizin kadar basit ve ucuz olmak isterdim. Ama ne yaparsın similya değişiyor kader değişmiyor. Ay pardon o laf, yastık değişiyor kader değişmiyordu. Neyse ne yapayım seksi ve genç mantiler beni istiyorsa ve onları mesut etmekten yoruluyorsam ne yapabilirim? Yıldız Kızımsı ne yapsın, attığı madi kolileri, laçoların similyalarını ürkütmüyorsa, kaçmak yerine naşlatıp naşlatıp kızımın gözüne gözüne sokuyorlarsa? Ya o Ebru Meral Su ne yapsın? Yıldız’ın yemediği bir taligatör bulunca seviniyor garibim. Yıldız evine dön ve 20-30 Yaş grubunu bana, 30-40 yaş grubunu Ebru Meral’e bırak. Gerisi senin olsun.

Yeni kocam Jamal. Kız kardeşim Ru’nun programına çıkıyor arada. Tabi benim özel ricamla.

Kaos jel’in yeni sayısının dosya konusu sağ popülizm imiş. Kız ne o diyet yemeği gibi cinsel perhiz gibi bir şey. Dergiye yeni bir umut geldi diye sevinirken yok anam yok bi lubun dergisinde bir similya resmi görmeden ölecem. Ay düşünsenize Yozgat’ta bir lubunsunuz, bir arkadaşınız size kaosjelden bahsediyor. Bin bir zahmetle dergiye ulaşıyorsunuz ve derginin en güzel yeri Mert Güzel’n yazısı…

Mert güzel bak dediğin gibi dergiyi batırdım sana şugarlık yaptım. Bursa’ya gelince söz verdiğin 23 mantiyi alırım.

Öptüm hepinizi, yaladım bir kısmınızı… Ay canım istemiyor kimseye koli moli yok, nakka!

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam