06/08/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Bırak bu hafiye fantezilerini. Kız cumartesi akşamı bara mı çıkmadın, derdin ne senin? Ay yeeter!

Laçonyalarım, kamyoncu lezbi’lerim nasılsınız? Laçolarımın hepsi Antalya, Side, Alanya ve Kuşadası’na tatile gitti. Sınırlı internet erişimleri olduğu için bu yazımı okuyamayacaklarını düşünerek bu yazımda kızımsılardan ve kamyoncu lezbi’lerden bahsetmek istiyorum. Ha bu arada valla son 1 aydır kimseye kontör göndermedim. Yıldız’ı ve Ebru Meral’i de tembihledim onlar da göndermediler. Ama Laçonya Çekiç’ten emin değilim. Bu sıra bir 300 gram zayıflamış, süzülmüş duruyor. O sanırım yemedi, içmedi gene bir laçoya 100 kontör gönderdi. Napcam bu kızın apabağancığı ile bilemiyorum. Neyse sonuçta bu yazının yazılmasının koşullarını yaratan kendime, kızımsı kızım Yıldız Tarak’a ve kızımsılar kızımsısı kızım su damlası Ebru Merak’a teşekkürleri borç biliyorum.

Şimdi uzun süredir yazmamamın nedeni tabii ki düzenli bir koli hayatımın olması değil. Her ne olursa olsun bir elim butlar butu similyada diğeri köftede olsun yazımı yazmaktan imtina etmem. Ben yazmasam Yıldız Tar yazar zaten! Mert Güzel diye biri kendi kendine eğlendiği köşelerinden birinde bana madi koli atmaya çalışmış ama pek bir şey anlamadım ne demek istediğinden. Ay ben ilk önce Mert ismini görünce Mert Fırat sandım. Ay nasıl mutlu oldum. Artık kimseden gizlemeden aşkımızı, seksimizi ulu orta yaşayabileceğiz diye… Ay yok ne Mert Fırat’ı; Mert Güzel’miş! Bir de güzel olsa… Ama güzellik görecelidir! Onu da bu yüz yıl içinde güzel bulacak bir alık laço çıkacaktır.

M_Ah_mut bana mektup yazmış! En sevdiğim laçonyalarımdan biridir kendisi. Ortalık doğan görünümlü şahin kaynarken o şahin görünümlü bir doğandır. Ama bu M harfini neden mahlasının başında kullanıyor bilmiyorum. Sanırım elvan seviyor. Neyse mektubuna dönecek olursak:

“Sevgili annem, bu hafta akrep kolilerini yorumlamalısın bence. Mert aşkım kızar sanma, çünkü bunu onun yüzünden soruyorum. Astrologların en güzeli, akrepler bu sıralar en şanslı burç dedi ama tam bir akrep olmama rağmen nerede bir madilik varsa gelip beni buluyor. Koli yelpazesi geniş biri olarak diğer akreple de aynı durumda mı, yani Mert Güzel kür mü atıyor bilelim diye sorayım dedim E akrepleri konuşmuşken seksten de bahsetmemek olmaz, bir yorumunu alırız. Öpüyorum.”

Bak gene bu Mert karşıma çıkmış. Tabii ki aktiflerin pardon akreplerin her dönem şanslı olduğu bir gerçek. Ancak Mert Güzel’in o gözleri değmiştir. Senin şansın o yüzden kötüye gitmiştir. Onu sosyal medyandan sil. Ben de şimdi kaosjel’e yazıyorum. Yazılarının kaldırılmasını isteyeceğim. İstersen bir metin kaleme al kaosjele gönder.

Okurlarım bana mayolu fotoğraflarını yolluyor.

Halamın kızı mektup yazmış. Bu kızı da bir sevemedim. Sanırım bana sosyal medya açmadığı için olabilir. Denizciğim; doğum günü bir kez de buradan kutlamak istiyorum. Ben bu çocukları sahiplendir demiştim. Deniz, Leydi’yi sahiplendirmiş, Aslımsı evde kalmış. Aslında onu kast ediyordum. Deniz’cim yanlıştan dön. Leydi adından da anlaşılacağı gibi tatlış bir kız çocuğu; diğeri de sürekli orayı burayı çiziyor. Onu gönder. Doğum günün kutlu olsun canım, mutlu ol hep bizimle.

Bu okurumun fotosu da Denizciğime doğum günü hediyem.

“Tanju halacigim,

Şimdi aklıma bir şey geldi. Ben kendime kizimsi diyebiliyor muyum? Cinsiyet konusunda kafam karışık lütfen bana yardım et. Lacolardan a’lardan önlerden vaktifini biraz da kafası karışmış halanın kızına ayır.

Çok sevgiler.

İmza sadık bir okurun!”

Aslımsı tabii ki sende kizimsi olabilirsin. Ama kızımsı olabilir misin bilmiyorum. Malum sende de bir aktiflik var. Oranını bilmiyorum. Çocukken sürekli kerkinirdin herkese. Aktifliğin %10’dan fazla ise, 10 koliden birisinden fazlasına aktif oluyorsan, kızımsı olamazsın. Belki de kızımsısındır ama yaz aktifliği gibi dönemsel bir durum olabilir. Kendini digin bir lezbiyene teslim et. İyi gelir.

Hafiye olacaksan da böyle hafiye ol, minçomu ye.

Son olarak da ODTÜ’deki laçonyalarıma ve diginlerime soruşturma açılmış. Ayol ne soruşturması! Çocuklara bir karışık kızartma yapsın vektör, sonra şişe çevirmece oynasınlar. “Cesaret mi, doğruluk mu?” diye 3 tur oynarsan vektör bey, öğrenmek istediğin her şeyi öğrenirsin. Hem gözün gönlün açılır. Dünyaya başka açılardan; but similyalardan, digin putkalardan bakabilirsin. Bırak bu hafiye fantezilerini. Kız cumartesi akşamı bara mı çıkmadın, derdin ne senin? Ay yeeter!

Ay gene lezbiyenlerden bahsedemedim. Gelecek sayıda mutlaka yazacağım.

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam