06/10/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Hornet profillerinizi güncelleyin. Kahve fincanına doğru sanki süpet yapacak gibi eğildiğiniz fotoğrafları koymayı unutmayın.

“Yenge gelmedi mi abi?” sorusu her zaman sizi hetro varsaymaz. Lubunya olduğunuzdan emin olmak için sorulan bir soru olabilir. Ka lubunyalar olarak şuh bir kahkaha ile olayı geçiştirmek ve odağı kendinize çekmek mümkün. Tabi pat diye neden yazıya böyle girdiğimi düşünmüş olabilirsiniz. Yıldız Tar’dan bir mektup aldım. Mektubu da buraya eklesin istedim ama sansürleyeceğini bildiğim için ben yazayım dedim. Yıldız Tar’z annem, mesele yengeyi sorması değil sana abi demesi. Abi diyenler minconu yesinler. Kızımsı kızım benim.

Bu arada malum dil, yaşayan bir laço gibidir. Ne zaman kimi kolileyeceği belli olmaz. Sabah sabah kendi kendime uyandığımda aklıma heteroseksüellik kavramı takıldı. Heteroluk pek seksi bir şey değil. O yüzden seksüel kısmını atmayı öneriyorum. “Hetero” yerel bir belediyenin iktisadi işletmesinin kısaltması gibi anlamsız ve 6 harf boş yere ziyan oluyor. Onun için ortadaki “e”yi atalım diyorum. Hem o zaman “retro” gibi olur, eski olduğuna da vurgu yapmış oluruz. Bundan sonra hetro diyoruz. Yıldızcığım hetro’nun herhangi bir yerine şapka vs. koyma. Şapkalar ziyan olmasın.

Angara’da hava soğuduğu için Yıldız kızımla Adana’ya geldik. Dışarıda hava 30 derece mincolarımızda hissedilen hava ise 45 derece. Ayol herkes mi bizi tutar? Rem_zilli’nin geliştirdiği “onu ilk ben gördüm” kuralı üzerinden birbirimize madilik yapma ihtiyacı bile duymuyoruz. Nereye baksan bir laço. Sanki cennetteyiz her birininki de cennet meyvesi gibi. Ama Yıldız’ı kolileyen 5 naftamsı balamoz Adana’yı terk etmişler, onun nedenini bilmiyorum. Bu arada ne hikmetse, mantiler hep bana geliyor. Balamozlar ve naftamsı balamozlar da hep Yıldız’a. Tabii o daha güzel ondan. Yıldız tar 50+ diyebiliriz kendisine. Sonuçta Yıldız’ın da bir +plus’ı olması lazımdı. O da 50+ oldu.

Kaosjelde tuhaf bir şeyler oluyor anlamıyorum. Mü-Bo yazılarının okunmadığını fark ettiğinden sanırım, Hasan’dan beni çizmesini istemiş, Behlül, Poyraz’ı da ekle demiş. Tabi ben, behlül ve poyraz her daim satar. Akıllı laçonya imiş Mübo takdir ettim. Ama Behlül, Poyraz ve ben 3’lü oluyoruz. Grup olması için en az 4 olması gerekiyor. Gruptaki üçüncü yakışıklı kim olabilir? Mübo, al sana bir soru. Bu soruyu yanıtlarsan belki yazın bu hafta da gündeme gelir.

Laçolarım Mübo’nun fikir yazılarını okuyun. Kendinizi terbiye etmek, seks gibi güzel şeyler düşünmek istemezseniz okumanızı tavsiye ederim. Ben örneğin hafta sonu 16 manti ile kolileştikten sonra, kendimi arındırmak ve sanki ilk günkü gibi sıkı ve dar olduğumu hissetmek için okuyorum. Mübo’yu okuduktan sonra ilk gelen koliye, “kocacım ilk kez olacak” diyebiliyorum. Belki sizde de işe yarar!

Hadi Mübo yazdı. Şişko Umut da paylaşmış. O kadar methiye düzdüğüm Mer’tim Güzelim de beğenmiş. Neymiş kaosjel yazarları kapışıyormuş! Ayol mert güzel, mert üzel olmak istemiyorsan sosyal medyada neyi beğendiğine dikkat et. Sana methiyeler yazdığım yazıyı da paylaşmamışsın. Bu son uyarım. Her hafta iki yazımı paylaşacaksın. Sonun mevsimlik süs bitkilerine dönmesin annem.

Kızlarım hornetgüllerim, malum yaz bitti. Hornet profillerinizi güncelleyin. Havuz fotoğrafları yerine uzun, heybetli kahve kupalarını iki elinizle kavradığınız ve kahve fincanına doğru sanki süpet yapacak gibi eğildiğiniz fotoğrafları koymayı unutmayın. “Beni sımsıkı saracak”, “içimi ısıtacak” gibi tanımlamaları da güncellemeyi unutmayın. Yoksa yıldız gibi adana’ya gidersiniz yaz profili ile koli bulmak için.

Ebru Meral kızım biz Adana’ya gittiğimiz için canı sıkılmış olacak ki bir mektup göndermiş, “anne hep kişilikten, kaliteden bahsediyorsun peki seviye ne” diye sormuş. Kızım valla bilmiyorum diyemedim, demem de zaten. Tabii ki neyi kast ettiklerini biliyorum ama açık açık buraya yazmak istemiyorum. O yüzden sizden bekliyorum? Sizin için seviyeli demek ne demek? Örneğin Yıldız Tar seviyeli mi? Mert güz-el seviyesiz mi? Yanıtları bekliyorum.

Hepinizi sevmiyorum. Lubunyaları sevmiyorum. Manti ya da nafta olmayan laçoları da sevmiyorum. Şu dünyada iyi anlaşabildiğim ve mutsuz etmeyen dört laço var. Poyraz Karayel, Kuzey, Behlül ve Kurtreis. Gerisi yalan valla!

Yıldız Kıvancımın yeni fotoğraflarını kullan bu yazıda. Hepsini kullan. Gece rüyama girdi. “Tanju beni unuttun mu üzme beni” dedi. Aramızın bozulmasını istemiyorum. Şarap gibi laçom benim…

Ha şarap demişken ahiretliğim Karin’im de doğum günü imiş. Doğum günü hediyesi olarak benden bir şey istedi. Yazılarımı Almancaya çevirmek kendi adıyla yayınlamak istiyormuş. Karincim tabii ki olur annem. Doğum günün kutlu olsun!

Yıldız yazımı neden yayınlamıyorsun. Tamam ucuz ve basit olabilirsin ama her yerde belli etme! Bir de benim kredi kartımı laçoya vermişsin! Kız kaç kere dedim nakit çalış! Ya da ananen gibi kontör gönder!

Yaladım herkesi!

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam