30/08/2018 | Yazar: Tanju Tariz

Zabıta bey demesin mi, “Biz Ebru Meral’e kaldırdık, kimseye kaldıracak halimiz yok”.

Kaosjel yazımı 3 gündür yayınlamıyor. Neden yayınlamıyor diye merak ettim. Alıkları aradım. Meğer yazımı yazmamışım. Böyle bir bahane olabilir mi? Ayol illa her zaman yazmam mı gerekiyor? Ben yazsam da yazmasam da siz yayınlayabilirsiniz. Kolilerim benden nasıl haberdar olacaklar? Aşk olsun kaosjel sana, aşk olsun!

Bu, sanırım bifobi. Biseksüellerin bana ulaşmasını istemiyorsunuz. Böylece biseksüeller bi seksüel olamayacaklar. Neyse biseksüel aktifler bana kızabilir, aktivistler de kolilerimi bozabilirler ancak biseksüel görünürlüğü için bir an önce bir şeyler yapmamız lazım. “Bifobinin kökenlerinde aslında bizim kendi içimizde halen ikili cinsiyet rejimini kurucu bir öğe olarak kabul ediyor olmamız yatıyor olabilir mi” diye bir soru sormak isterdim ama tabiki bunu sormayacağım. Kendimi Madi Ali gibi hissettim. Uzattığımı düşünmezseniz iki dakika uzatma hakkımı kullanacağım… Ben bir gacı yada gacıvari, kızımsı olarak hem eşcinsel, biseksüel, trans erkeklerle hem de cishetero erkeklerle aşk meşk yapıyorum. Bu durumda ben de bi seksüel oluyor muyum? Gözde, halamın kızı sen cevap ver!

Bu halamın kızı Aslı Al_p_ar kolisiyle bir fotoğraf paylaşmış. Kolisi bunu emiyormuş, bir dakika boyunca koli buna süpet alıkmış! Sansüre takılmazsa o postu da buraya koymak istiyorum.

Yeni enişteniz

Yıldoz Tar ile Angaranın lalahan ve bahala ilçelerinden koli bulamayınca biz de Ebru Meral ve Şişkomsu Umut’un yanına Datça’ya gittik. Neyse biz daha kaliteliyiz diye Mesudiye köyüne gitmeye karar verdik. Sonuçta herkes orgazm oluyor, köydeki herkes mesut ki köyün adı Mesudiye. Köye girer girmez rakımı beni benden aldı. 69’muş köyün denizden yüksekliği. Ben de bir yükseldim pir yükseldim. Ay dedim ben artık buradayım. Ama tabii ki Ebru Meral’in geldiği yere tatile gelmek diye bir şey yapılamazdı. Ebru Meral on günlük tatili boyunca, köy köy, koy koy gezmiş. Ne kadar laço varsa hepsini yemiş. Dağlarda, duvarlarda, her yerde “herhalde, en güzel göt meralde” yazıyor. En az 12 tabela gördük. Tabii ki Yıldız’la hasetlendik, Datça Belediyesi zabıta müdürlüğünü aradık. “Bu tabelalar çevre kirliliği yaratıyor kaldırın bunları” dedik. Zabıta bey demesin mi, “Biz Ebru Meral’e kaldırdık, kimseye kaldıracak halimiz yok”. Jandarmaya gittik, benim kolim jenderme jenderme diye. Tabii ki jendermelerde bir bayram yorgunluğu var. Fazla mesai yapmışlar. Ebru meral ile gece nöbeti tutmuşlar.

Enişteniz benim için kavga etti

Dedim ayol bu kız ne oldu? Ankara’da kuruyup kalmıştı. Şimdi Datça’ya yerleşmiş valla. Bir de gittiği her yerde bütün kolilerine Strabon diye bir şarkıcı lubun varmış, onun Datça ile ilgili yazdığı bir mısrayı söylüyormuş: “Tanrı yarattığı kulun uzun ömürlü olmasını isterse Datça Yarımadası'na bırakır". Ay dedim ben senin adını çıkartmaz mıyım! Senin adın artık Ebru Meral değil, Strabon Meral olacak. Soranlara büyük dedesi Ukraynalıymış diyeceğim. Datça’da koli kesmek bizim de hakkımız! Artık sen Angara’ya dön ve “iki senedir kimseyle koli kesmiyorum” cümlelerinle laçolarını baştan çıkartmaya devam et. Ayol lubunya olup da iki senedir koli kesmemek olur mu? Ha Yıldız ve ben bazen koli kesmiyoruz. 24 saati aştığı zaman elektrik süpürgesi ile birbirimizin örümceklerini süpürüyoruz.

Yıldız ile Strabon Meral’in kolisini bozmadan Angara’ya dönmeyeceğiz. Hatta araba kiraladık. Hoş bir laçomsu bulduk. Adı Soner’miş. Sanırım Strabon’un koli kesmediği tek isim olduğu için içimizin yağları eridi. Bakalım Strabon Meral’in yol kolisi geçebilecek mi? Gelecek yazımda ondan bahsedeceğim!

Yıldız kızım, kendinin güzel bir boy fotonu koy. Hem senin hem benim facemi ekle! Datça- Ankara yol hattındaki kolilerin eklemesini beklediğimizi yazmayı unutma. Herhangi bir şeye şapka koymayı da unutma. Malum korunmadan asla!

Canlarım (travesti kocaları, laçolar, laçonyalar, biseksüel erkekler, A+oral’lar, sevişirim ama A’yım’lar, a ağırlıklı ap’ler, sınır tanımayanlar) bana tanjutariz@gmail.com  adresinden ve facemden ulaşabilirsiniz.

*KaosGL.org Gökkuşağı Forumu’nda yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Yazının KaosGL.org’ta yayınlanmış olması köşe yazılarındaki görüşlerin KaosGL.org’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.


Etiketler:
İstihdam