07/09/2007 | Yazar: Kaos GL

Kaos GL ve Radyo ODTÜ işbirliğiyle hazırlanan ‘Hayatın Renkleri’ adlı programın bu haftaki konusu ‘Eşcinsellere Dair Önyargılar Ve Sıkça Sorulan Sorular’ olacak.

Kaos GL ve Radyo ODTÜ işbirliğiyle hazırlanan ‘Hayatın Renkleri’ adlı programın bu haftaki konusu ‘Eşcinsellere Dair Önyargılar Ve Sıkça Sorulan Sorular’ olacak. Hasan Bülent Kahraman’ın da konuk olacağı program 9 Eylül Pazar günü saat 12.30’da 103.1’de…

Yazar ve akademisyen Hasan Bülent Kahraman’ın da konuk olacağı programda Kaos GL’den Ali Erol, Burcu Ersoy ve Lambdaistanbul’dan Yeşim Başaran eşcinsellikle ilgili sıkça sorulan sorulara yanıt verecek.

9 Eylül Pazar günü saat 12.30’da 103.1 frekansından yayınlanacak olan program, Ankara dışında www.radyoodtu.com.tr adresinden dinlenebilir.

‘Hayatın Renkleri’nde eşcinsellerin insan hakları

2 Eylül 2007 tarihinde başlayan ‘Hayatın Renkleri’ adlı programda medyadan çalışma hayatına Türkiyeli eşcinsellerin insan hakları konuşulacak. 12 hafta boyunca sürecek olan program, gey ve lezbiyen bireylerin maruz kaldıkları ayrımcılığın görünür kılınması ve sorunların çözümünde yol haritası çizmeyi amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için:

[[‘Hayatın Renkleri’ 103.1'de]]

Etiketler: medya
bülten