11/10/2021 | Yazar: Kaos GL

17 Mayıs Derneği, çalışanların uymaları gereken davranış kuralları ve yükümlülüklerini belirleyen Davranış Kuralları Politikası’nı yayınladı.

17 Mayıs, Davranış Kuralları Politikası Belgesini yayınladı Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

17 Mayıs Derneği; iş yerinde ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla iş ve eğitim için bulunduğu yerlerde yürüttüğü faaliyetlerde uyumlu ve verimli bir çalışma ortamı yaratabilmek ve bu amaç için çalışanların uymaları gereken davranış kurallarını ve yükümlülüklerini belirleyen Davranış Kuralları Politikası’nı yayınladı.

Bu Politika, 17 Mayıs tarafından istihdam edilen tüm personeli, üyelerini ve çalışmalarına katılan gönüllüleri kapsıyor.

Tüm çalışanlar “Davranış Kuralları Politikası” belgesini, iş sözleşmeleri ile birlikte okuyup anladığını beyan ederek imzaladıktan sonra belgenin imzalı halleri personel özlük dosyalarında muhafaza ediliyor. Bu Politika hükümleri yer bakımından 17 Mayıs’ın tüm iş yerlerinde, yazışmalarda ve faaliyet gerçekleştirdiği yerlerde başkaları tarafından gerçekleştirilen faaliyetlerde 17 Mayıs adına yer alan kişiler yönünden geçerli ve bağlayıcı.

17 Mayıs Derneği Davranış Kuralları Politikası’nı buradan inceleyebilirsiniz.


Etiketler: çalışma hayatı
İstihdam