08/10/2018 | Yazar: Kaos GL

Kütüphanenizde Kaos GL dergisinden bir seçkinin yer almasını ister misiniz? O halde bize yazın!

24. yıl hediyesi: Kütüphanenize Kaos GL dergisi istemez misiniz? Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Kütüphanenizde Kaos GL dergisinden bir seçkinin yer almasını ister misiniz? O halde bize yazın!

Kaos GL, 24. yılını bitirip çeyrek asra yelken açarken derginin eski sayılarından bir seçkiyi sivil toplum örgütleri ve LGBTİ aktivistlerle ücretsiz olarak paylaşıyor. Kaos GL dergileri bizimde kütüphanemizde olsun istiyorsanız Kaos GL Dergileri size geliyor.

Kaos GL dergisinin 2016, 2017, 2018 sayılarından seçkileri paylaşıyoruz. Sizden yapmanızı istediğimiz tek şey bilgi@kaosgldernegi.org adresine mail atmak ve talebinizi iletmeniz ve Kaos GL dergileri size ulaştıktan sonra da kütüphanenizden bir fotoğrafı bizimle paylaşmanız.

Abone olmak isteyenlere

Kaos GL’in gelecek sayılarını takip etmek için ise abone olabilirsiniz. Dile kolay, 24 yılı devirdik, çeyrek asra yelken açtık. 162. sayımızla, yolumuzun kesiştiği herkesle anılar biriktirdik. “Bu dergi tutmaz, birkaç sayıdan sonra yayın hayatı biter” cümlelerine kulak tıkayıp; “Benim de sözüm var” diyen herkese kulak kesildik. Dinlemek, anlamak, anlatmak, muhabbet ve dostlukla geçirdiğimiz koca koca yılları paylaşmaya devam etmeye kararlıyız.

Bütün bu serüvenimizi paylaşmak için 24. yılımız vesilesiyle dergimize abone olan herkese gökkuşağı bayrağı hediye ediyoruz. semih@kaosgl.org adresine mail atın, yeni sayılarımızın yanı sıra tüm online arşivimize ulaşın. Bayrak da cabası!

“Senelik abone ücreti sadece 50 TL, senede 50 TL’yi nelere vermiyoruz ki, neden Kaos GL Dergisi’nden esirgeyelim” dediğinizi duyar gibi oluyoruz.

Evet, bizce de bu derginin ayakta kalması için her birimizin yapabileceği bir şeyler var. Sizler de abone olabilir, dostlarınıza abonelik hediye edebilirsiniz.

“Dergiye destek olmak istiyorum ama koşullarım uygun olmadığı için evime gelmesini istemiyorum” mu diyorsunuz, siz yine de abone olarak dergiye destek olabilir, bir üniversite kütüphanesine Kaos GL dergisinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

Dergiyi eve götüremem, yurtta saklayamam diyorsanız internet üzerinden bütün sayılarının PDF versiyonlarına elektronik abonelik www.kaosgldergi.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Etiketler: medya