26/11/2018 | Yazar: Kaos GL

Genç LGBTİ+ Derneği’nin Kampanya Okulu, “Temel Görselleştirme Atölyesi” için başvurularını bekliyor.

Afişi kim yapacak? Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Genç LGBTİ+ Derneği'nin Kampanya Okulu, “Temel Görselleştirme Atölyesi” için başvurularını bekliyor.

İzmir Genç LGBTİ+ Derneği, 6 hafta boyu sürecek bir kampanyanın planlanması ve yürütülmesi için gerekli olan temel basamakları konuşmak Kampanya Okulu programı düzenliyor. Okul, dördüncü haftasında “Temel Görselleştirme Atölyesi” ile devam ediyor.

2 Aralık Pazar günü gerçekleşecek olan, “Afişi kim yapacak?” sorusuyla yola çıkan atölye için 14:00'te dernek ofisinde buluşulacak.

Genç LGBTİ+ Derneği adres: 1472 Sok. No: 20 Daire: 5, Alsancak, Konak

Genç LGBTİ+ Derneği hakkında…

Genç LGBTİ+ Derneği, LGBTİ+ gençlerin sorunlarını araştırmak, bu sorunları gündemleştirmek, çözüm önerileri sunmak ve gençlerin kendilerini ifade edebilecekleri yeni alanlar açmak amacıyla İzmir’de kuruldu. Barınma, eğitim ve sağlık gibi temel ihtiyaçlara erişim hakkı için çalışmalar, gençlik hakkı, cinsel haklar, sosyal faaliyetler, hak savunuculuğu, nefret suçlarıyla mücadele ve akran desteği derneğin temel faaliyet alanını tanımlıyor.

LGBTİ+ gençler derneğin öncelikli çalışma alanını oluştursa da LGBTİ+ hareketi ilgilendiren konular da çalışma alanı içinde yer alır ve her yaş gurubundan insan dernek çalışmalarında yer alabilir, dernek hizmetlerinden faydalanabilir. 

İzmir Genç LGBTİ+ Derneği'nin düzenlediği Kampanya Okulu programı Kaos GL Derneği tarafından desteklenmektedir.


Etiketler: medya