18/01/2021 | Yazar: Kaos GL
Aydın LGBTİ+ Dayanışması’nın Medyada LGBTİ+ etkinliği 24 Ocak saat 15.00’de! Kayıt yaptırmayı unutmayın.
![Aydın LGBTİ+ Dayanışması’ndan Medyada LGBTİ+ etkinliği Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı](img/galeri/haberler/aydin-lgbti-dayanismasi-ndan-medyada-lgbti-etkinligi.jpg)
Aydın LGBTİ+ Dayanışması, 24 Ocak Pazar günü saat 15.00’de Medyada LGBTİ+ etkinliği düzenliyor. Kaos GL Medya ve İletişim Program Koordinatörü Yıldız Tar’ın konuşacağı etkinliğe kayıt yaptırmak için aydinlgbtidayanismasi@gmail.com adresine mail atmak gerekiyor.
Çevrimiçi gerçekleşecek etkinlikte Yıldız Tar; dünden bugüne medyada LGBTİ+ temsilini, nefret söylemi ve ayrımcılığın medyada nasıl çerçevelendiğini ve alternatif habercilik imkanlarını anlatacak.
Tar, Aydın’daki gazetelerde LGBTİ+’ların nasıl yer aldığını da aktaracak.
Etiketler: medya