21/09/2018 | Yazar: Kaos GL

Lady Gaga’yı başrolle Hollywood’a taşıyan “Bir Yıldız Doğuyor”, Filmekimi’nde gösterime girecek.

“Bir Yıldız Doğuyor” 17. Filmekimi’nde! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Lady Gaga’yı başrolle Hollywood’a taşıyan “Bir Yıldız Doğuyor”, Filmekimi’nde gösterime girecek.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından on yedincisi düzenlenen Filmekimi, 5-14 Ekim tarihlerinde İstanbul’da, 12-16 Ekim’de Ankara’da ve 19-23 Ekim’de ise İzmir’de izleyiciyle buluşacak.

Hollywood yıldızlarından Bradley Cooper’ın yönettiği ve başolünü Lady Gaga ile paylaştığı “Bir Yıldız Doğuyor” (A Star is Born) filmi de Filmekimi'nde gösterime girecek. Gaga’yı ilk büyük rolüyle beyazperdeye taşıyan film, seyirciyi sönmeye yakın bir yıldız olan Jackson Maine’nin amatör şarkıcı Ally ile tanışmasıyla birlikte yeniden parlamasına tanık edecek.

Hangover serisi ve Silver Linings Playbook /Umut Işığım gibi filmlerde rol alan Bradley Cooper’ın bu ilk yönetmenlik denemesinde American Horror Story: Hotel’deki başrolüyle kameraya aşina olan Lady Gaga, filmin 1976 çekiminde Barbra Streisand’in canlandırdığı şarkıcı adayı rolünü yıldız ışığıyla üstleniyor.

29 Eylül Cumartesi 10.30’da tüm şehirlerdeki gösterim biletleri satışa çıkacak Filmekimi’nin tam programını incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.


Etiketler: kültür sanat