20/09/2017 | Yazar: Kaos GL

Boğaziçi Üniversitesi LGBTİ+ Çalışmaları Kulübü ve Yeditepe Üniversitesi LGBTİ+ Dayanışma Topluluğu dönemin ilk buluşmasına davet ediyor.

BÜLGBTİ+ ve 7tepe 7renk tanışmaya çağırıyor! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Boğaziçi Üniversitesi LGBTİ+ Çalışmaları Kulübü ve Yeditepe Üniversitesi LGBTİ+ Dayanışma Topluluğu dönemin ilk buluşmasına davet ediyor.​

Yeni dönemin başlangıcıyla üniversiteli LGBTİ+ toplulukları bir araya gelmeye başladı. Boğaziçi Üniversitesi LGBTİ+ Çalışmaları Kulübü (BÜLGBTİ+) ve Yeditepe Üniversitesi LGBTİ+ Dayanışma Topluluğu (7tepe 7renk) topluluğu bu hafta tanışma toplantısı düzenliyor.

BÜLGBTİ+ bugün (20 Eylül) 14:45 – 15:15 saatlerinde Güney Kampüs Albert Long Hall Kriton Curi Salonu’nda bir araya gelerek, topluluğun kısa tarihini ve amaçlarını konuşacak. Gelecek dönemde yapılacak etkinliklerin tartışılacağı toplantıya Boğaziçililer davetli!

7tepe 7renk ise 22 Eylül Cuma günü gerçekleşecek tanışma toplantısında hem birinci yılını kutlayacak hem de özlem giderecek. Dans etmek, sohbet etmek, “Ben de bu okula yeni geldim…” demek için saat 18:00’de Güzel Sanatlar Fakültesi çimlerine uğrayabilirsiniz.


Etiketler: insan hakları, eğitim
Nefret