24/03/2020 | Yazar: Kaos GL

Yeni Koronavirüsü salgını nedeniyle festivali ertelediğini duyuran Filmmor’un online gösterimlerinde bugün Doğa Kılcıoğlu’nun “Kamerayla İzdivaç” filmi var.

Filmmor’un online gösterimlerinde bugün: Kamerayla İzdivaç Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi olarak tanımladığı korona virüsü nedeniyle festivali ertelediğini duyuran Filmmor, online gösterimlere başladı. Kadınlarla kadınlar için sinema yapmak üzere kurulan Filmmor Kadın Kooperatifi’nin bu yıl 18.’sini düzenleyeceği Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali her gün bir filmi sinemaseverlerle buluşturuyor. Filmmor sosyal medya hesabından her gün izlenebilecek filmin ücretsiz ve herkes tarafından erişilebilecek linkini paylaşıyor.

Bugünün filmi: Kamerayla İzdivaç

Doğa Kılıcoğlu / 2010 / Renkli / 53’ / Türkçe-İngilizce Altyazılı

Bugünün filmi “Kamerayla İzdivaç”, 2010’lara gelirken “Esra Erol’la İzdivaç” programının kamera arkasını ekrana getiriyor. Bir izdivaç programının belgeseli olan “Kamerayla İzdivaç”, stüdyoda izleyiciler arasında sıkça görülen işaretle birlikte alkış tutan, yorum yapan kişilerin hikâyelerinin yanı sıra sunucu Esra Erol’un ekranlarda görülmeyen anlarını paylaşıyor. 

Filmi buradan izleyebilirsiniz.


Etiketler: kültür sanat
Dijital