27/08/2020 | Yazar: Kaos GL
Queer Deer, Hacettepe Üniversitesi’ne yerleşen LGBTİ+’lara “Hoş geldiniz” diyor: “Seninle bir kişi daha güçlüyüz! Asla yalnız yürümeyeceksin.”
![Hacettepe Queer Deer: “Üniversitene hoş geldin lubunya!” Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı](img/galeri/haberler/hacettepe-queer-deer-universitene-hos-geldin-lubunya.jpg)
Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercih sonuçları açıklandı. Hacettepe Üniversitesi Queer Deer Topluluğu, sıra arkadaşlarına “Hoş geldiniz” dedi:
“Yerleştirme sonuçları açıklandı, herkesi tebrik ederiz! Aramıza yeni katılacak olanlarınızı heyecanla bekliyoruz, görüşene kadar sorularınıza ve düşüncelerinize açığız, elimizden geldiğince yanınızdayız. Etkinliklerimizde görüşmek ümidiyle, hoş geldiniz!”
Etiketler: eğitim