13/06/2023 | Yazar: Kaos GL

“Olacak O Kadar”da oynadığı rollerle evlerimize konuk olan Havalı Deniz, söz ve müziği Cenk Yüksel’e ait “Kafa Kağıdı” isimli ilk single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Havalı Deniz’den yeni şarkı: Kafa Kağıdı Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Levent Kırca & Oya Başar Tiyatrosu ile sanat dünyasına adım atan, “Olacak O Kadar” isimli televizyon programında oynadığı rollerle evlerimize konuk olan Havalı Deniz, söz ve müziği Cenk Yüksel’e ait “Kafa Kağıdı” isimli ilk single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Tiyatro eğitiminin ardından müzik eğitimi de alan Havalı Deniz, altı yıl Cahide’nin şov ekibinde yer aldı. Havalı Deniz’in “Kafa Kağıdı” isimli şarkısının müzik yönetmenliği ve düzenlemesini Emre Moğulkoç yaptı.

Havalı Deniz, single’ının kapak ve imaj fotoğrafı için Ezgi Bozan’ın styling’i ile Sinem Yazıcı’nın objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımını Berk Çolakoğlu tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayımlanan “Kafa Kağıdı” şarkısının video klibi Nergis Şentürk’ün yönetmenliğinde, Times Square, 5th Avenue gibi Manhattan’ın ikonik caddelerinde çekildi. Havalı Deniz’i video klibinde Sibel Can, Bülent Ersoy, Candan Erçetin, İzel, Serdar Ortaç, Yonca Evcimik gibi ünlü isimlerin 90’lı yıllarda çektikleri kliplerinin en akılda kalıcı sahnelerine göndermeler yaparken izliyoruz.

Şarkının sözleri ise şöyle:

KAFA KAĞIDI

Sen beni aldatıp

Oynayıp oynayıp

Kandıracağını mı zannettin

Sen kimi oyalayıp boşluğu kar sayıp

Fark edilince de

Çark ettin

Yalanı dolanı batası

Tüh seni gözü kör olası

Sızlasın yüreğin

Elinle mahvettin

Eline yüzüne gözüne

Layıksın daha beterine

Fazla mı bekledin burada lütfettin

Günleri saya saya

Derdini doya doya çektireceğini mi zannettin

Ben seni galiba görmesem iyi daha

Kafa kağıdımı eskittin


Video Haber İkon  İlgili Video:


Etiketler: kültür sanat
İstihdam