08/06/2021 | Yazar: Kaos GL

Lambdaistanbul’un Kadın+ Öykü Okuma buluşmaları devam ediyor. Bu haftaki buluşmada Aşkın L* Hali öykülerinden, Z. Dicle Irmak’ın “Çizgi” adlı öyküsü konuşulacak.

Kadın+ Öykü Okuma’da bu hafta: Çizgi Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Lambdaistanbul LGBTİ+ Dayanışma Derneği’nin Kadın+ Öykü Okuma buluşmaları düzenliyor. Okuma grubu bu etkinlik serisinde, Kaos GL’nin Kadın Kadına Öykü Yarışması’nda ödül almış öykülerin derlemesi olan Aşkın L* Hali kitap setinden öyküler okuyor.

Geçtiğimiz hafta Hande Ortaç’ın “Pembe ve Eflatun” öyküsünü masaya yatıran okuma grubu bu hafta ise Z. Dicle Irmak’ın “Çizgi” öyküsü üzerine konuşacak.

Lambdaistanbul’un kadın+ görünürlüğü çerçevesinde kurguladığı etkinlik, öykünün yazarı Z. Dicle Irmak’ın da katılımıyla 9 Haziran Çarşamba günü saat 19:00’da dijital ortamda gerçekleşecek: “Etkinliğimiz kendini lezbiyen, biseksüel veya queer olarak tanımlayan ya da lezbiyen aktivizmle bağlantılı olduğunu hisseden herkese ve özellikle intersekslere açıktır.”

Buluşmaya katılmak için lambda@lambdaistanbul.org adresine mail atmanız yeterli. Katılım linki e-posta yollayanlara iletilecek. 


Etiketler: kadın, kültür sanat
İstihdam