15/06/2021 | Yazar: Kaos GL

Lambdaistanbul’un Kadın+ Öykü Okuma buluşmaları devam ediyor. Bu haftaki buluşmada Aşkın L* Hali öykülerinden, Derya Acuner’in “İstila, Rüyalar ve Dansımız” adlı öyküsü konuşulacak.

Kadın+ Öykü Okuma’da bu hafta: İstila, Rüyalar ve Dansımız Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Lambdaistanbul LGBTİ+ Dayanışma Derneği’nin Kadın+ Öykü Okuma buluşmaları düzenliyor. Okuma grubu bu etkinlik serisinde, Kaos GL’nin Kadın Kadına Öykü Yarışması’nda ödül almış öykülerin derlemesi olan Aşkın L* Hali kitap setinden öyküler okuyor.

Geçtiğimiz hafta Z. Dicle Irmak’ın “Çizgi”  öyküsünü masaya yatıran okuma grubu bu hafta ise Derya Acuner’in “İstila, Rüyalar ve Dansımız” öyküsü üzerine konuşacak.

Lambdaistanbul’un kadın+ görünürlüğü çerçevesinde kurguladığı etkinlik, Marmara Üniversitesi LGBTİQAA+ Dayanışma Ağı – KuirMarmara’nın ev sahipliğinde 16 Haziran Çarşamba günü saat 19:00’da dijital ortamda gerçekleşecek: “Etkinliğimiz kendini lezbiyen, biseksüel veya queer olarak tanımlayan ya da lezbiyen aktivizmle bağlantılı olduğunu hisseden herkese ve özellikle intersekslere açıktır.”

Buluşmaya katılmak için Etkinliğe katılım için lambda@lambdaistanbul.org adresine e-posta yollamanız ya da KuirMarmara’nın hazırladığı başvuru formunu doldurmanız yeterli. Katılım linki e-posta yollayanlara ve formu dolduranlara iletilecek. 


Etiketler: kadın, kültür sanat
nefret