15/06/2017 | Yazar: Kaos GL

Serbest çalışanları, yenilikçi kuruluşları ve sosyal fayda odaklı çalışan grupları çalışma alanı sunan ‘IDEA Kadıköy’ hizmete açılıyor.

Kente ait bir çalışma alanı: IDEA Kadıköy açılıyor! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Serbest çalışanları, yenilikçi kuruluşları ve sosyal fayda odaklı çalışan grupları çalışma alanı sunan “IDEA Kadıköy” hizmete açılıyor.

Kadıköylülerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda yeni projeler üreten Kadıköy Belediyesi, ihtiyaçlara yönelik yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Serbest çalışanları, yenilikçi kuruluşları ve çalışmaları ile toplumsal fayda gözeten oluşumları bir araya getiren “IDEA Kadıköy” Kadıköylülerin hizmetine açılıyor. Herkese açık ortak bir çalışma alanı olarak düzenlenen etkinlik alanında, birlikte çalışma olanağı sunulacak.

İki katlı sosyal alanda, üst kat aylık kayıtlı kullanıcılar için hizmet verecek. Bu kat, ücretli olarak üye olan vatandaşların kendilerine özel çalışma masalarının olduğu, ayrıca bu alanda üyelerin kişisel eşyalarını saklayabileceği dolaplar yer verildiği bir alan olarak düzenlenmiş. Kullanıcılar sınırsız internet hizmetinden faydalanabilecek. Ayrıca kullanıcıların ihtiyaçları olduğu takdirde kullanımına açık toplantı odaları da hizmet verecek.

STK, dernek gibi kuruluşlara ücretsiz tahsis edilebilen etkinlik odaları sinevizyon gösterimleri, panel, söyleşi ve toplantı gibi etkinliklere açık olacak.

Her yaştan ve meslekten kişilerin kullanımına açık olan IDEA Kadıköy, haftanın 7 günü hizmet verecek. İDEA Kadıköy’de aylık üyelik sistemine kayıt olmak isteyenler, ideakadikoy@kadikoy.bel.tr adresine iletişim ve katılım taleplerini açıklayan bir e-posta yollayarak kayıt olabilirler.

IDEA Kadıköy adres: Caferağa Mahallesi, Küçük Moda Sokak, No:2, Kadıköy


Etiketler: insan hakları, kent hakkı
Nefret