19/10/2020 | Yazar: Kaos GL
Boysan’ın Evi, Av. Hatice Demir’in katılımıyla “Lubunyalar İstanbul Sözleşmesi’nin neresinde?” diye soracak.
![“Lubunyalar İstanbul Sözleşmesi’nin neresinde?” sohbeti Boysan’ın Evi’nde Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı](img/galeri/haberler/lubunyalar-istanbul-sozlesmesi-nin-neresinde-sohbeti-boysan-in-evi-nde.jpg)
Boysan’ın Evi, SPoD Hukuk Alan Koordinatörü Av. Hatice Demir’in katılımıyla İstanbul Sözleşmesi’ni konuşacak. 23 Ekim Cuma günü saat 19:00’da dijital ortamda gerçekleşecek olan sohbette “Lubunyalar İstanbul Sözleşmesi’nin neresinde?” sorusundan yola çıkılacak.
Etkinliğe katılmak için boysaninevi@gmail.com adresine e-posta yollayabilirsiniz.
Etiketler: insan hakları