11/09/2018 | Yazar: Gözde Demirbilek

Adventure Time, final bölümündeki öpüşme sahnesiyle Marceline ve Prenses Bubblegum arasında ilişki olduğu iddialarını doğruladı!

Marceline ve Bubblegum’dan final öpücüğü Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Adventure Time, final bölümündeki öpüşme sahnesiyle Marceline ve Bubblegum arasında ilişki olduğu iddialarını doğruladı!

Cartooon Network’ün en çok izlenen animasyonlarından Adventure Time, sekiz yıllık bir serüvenin ardından geçtiğimiz hafta yayınlanan final bölümüyle hayranlarına veda etti.

İlk bölümünden bu yana, Vampir Kraliçe Marceline ve Prenses Bubblegum arasında bir ilişki olduğu iddiası; hayranlarının çizimlerine, çalışmalarına ve sayısız YouTube içeriğine konu olmuştu.

Animasyon, final bölümünde bu ilişkiyi doğrulayarak hayranlarını duygusal bir sürprizle karşıladı. Prenses Bubblegum’ın yaratık tarafından öldürüldüğü sanılan sahnede, Vampir Kraliçe Marceline tüm öfkesiyle yaratığa saldırdı. Bubblegum’ın hayatta kalmasıyla sarılan çiftin arasında şöyle bir diyalog gelişti:

Marceline: Konuşmadığımız zamanlarda bile sana bir şey olacak diye çok korktum ve seni korumak için orada olamazdım. Ve seni bir daha kaybetmek istemiyorum.

Bubblegum: Ben sert bir sakızım. Hiçbir zaman, bana asla bir şey olmadı. Asla.

Marceline: Sen tuhaf birisin.

Bu diyalogun ardından gelen öpüşme sahnesiyle ikilinin arasındaki ilişki, animasyon tarafından görünür kılındı. Yapımcı Adam Muto, sahneyle ilgili “Geleceklerinin tamamını ortaya koymak istemiyorum ancak orada hayatlarının ileriye doğru nasıl olacağını inşa edebilecek kadar parça var” açıklamasında bulundu.


Etiketler: medya
Telegram