07/10/2020 | Yazar: Kaos GL
Özyeğin Üniversitesi LGBTİQ+ Kulübü, tanışma toplantısına çağırıyor.
![Özyeğin LGBTİQ+ tanışma toplantısı bugün! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı](img/galeri/haberler/ozyegin-lgbtiq-tanisma-toplantisi-bugun.jpg)
Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversiteye giriş için uygulanan tercih dönemi 6-14 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşmiş, tercih sonuçları ise 26 Ağustos’ta açıklanmıştı. Tercihlerin ardından birçok üniversitenin LGBTİ+ kulübü yeni sıra arkadaşlarına “Merhaba!” demişti.
Özyeğin Üniversitesi LGBTİQ+ Kulübü, bugün (7 Ekim Çarşamba) saat 18:30’da tanışma toplantısına çağırıyor. Toplantıya katılmak için ozulgbt@gmail.com adresine e-posta yollayabilirsiniz.
Ayrıca kulübe üye olmak için Özyeğin Üniversitesi mailinizi kullandığınız tarayıcıdan buradan ulaşabileceğiniz formu doldurabilirsiniz.
Etiketler: eğitim