10/03/2022 | Yazar: Kaos GL

Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu duyuran PrivaCat, açılış partisi ile 12 Mart Cumartesi günü ShelterStage’de.

PrivaCat açılış partisi 12 Mart’ta Ankara’da! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Haber: Basın bülteni

Çayan Hakiki ve Larin Kayataş’ın oluşturduğu gezici organizasyon topluluğu PrivaCat, şehir şehir gezerek çeşitli insan topluluklarının bir araya geldiği şiddetsiz eğlence alanları oluşturmayı hedefliyor. Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu hazırlanan tanıtım filmi ile duyuran topluluğun ilk partisi “BURN me OUT” ise 12 Mart Cumartesi günü Ankara ShelterStage’de.

İstanbul queer gece hayatından isimlerin bir araya geldiği gecenin DJ ekibinde Ariana, Akış KA ve EL1FKK yer alırken, Krutzog ve Aşkolandın Larin ise geceye performansları ile dahil oluyor.

Dolo Yeto!

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle doktorluk mesleğinden men edilen sosyal medya fenomeni Aşkolandın Larin, gecede Türkiye ekonomisine dair bir eleştiri niteliği taşıyan Dolo Yeto şarkısıyla ilk kez Ankara seyircisini karşılayacak!

“Tüm yananlara ve küllerinden yeniden doğanlara”

PrivaCat’e göre açılış partisi olan BURN me OUT teması, dünyanın içinden geçtiği pandemi; Türkiye’deki ekonomik ve politik kriz içerisinde hayata devam etmekte zorlanan lubunyalara çağrı niteliğinde. Pandemi kapanmalarının ardından bir aradalığı yeniden hissetme ihtiyacı üzerine de yola çıkan topluluk “Tüm yananlara ve küllerinden yeniden doğanlara” diyerek çağırıyor eğlenmek isteyen Ankaralıları.

PrivaCat sosyal medya hesabına buradan ulaşabilirsiniz.


Etiketler: kültür sanat
İstihdam