03/10/2018 | Yazar: Kaos GL

Her ayın ilk çarşambası gerçekleşen Trans Geçiş Süreci Terapi Grubu toplantısı bugün SPoD ofiste 19.00-20.30 saatleri arasında.

Trans Geçiş Süreci Terapi Grubu bugün toplanıyor Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Her ayın ilk çarşambası gerçekleşen Trans Geçiş Süreci Terapi Grubu toplantısı bugün SPoD ofiste 19.00-20.30 saatleri arasında.

Trans Geçiş Süreci Terapi Grubu her ayın ilk çarşambası Sosyal Politikalar Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD) ev sahipliğinde bir araya geliyor.

Bugün SPoD ofiste 19.00-20.30 saatleri arasında gerçekleşecek olan Trans Geçiş Süreci Terapi Grubu toplantısına ilk kez katılacakların kayıt için burada yer alan forumu doldurması gerekiyor. Detaylı bilgi için transterapigrubu@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Neden grup terapisi?

2013'den bugüne translar için grup terapisi veren Trans Geçiş Süreci Terapi Grubu sürecin farklı aşamalarında olan diğer translardan bilgi alabilmek ve problemlerle başa çıkma yolları konusunda destek alabilmek için hazırlandı.

Grup terapiden nasıl faydalanabilirim?

Size benzer sorunlar yaşamış/yaşayan diğer grup üyelerinin deneyimlerini dinleyerek ve geri bildirim alarak,
Diğer grup üyeleri ile etkileşimde bulunarak yasadığınız duygusal sıkıntılardan kurtularak,
Zorluklarla baş etmek konusunda yeni beceriler edinerek,
Diğer grup üyeleriyle ortak bir deneyim paylaşımı sonucunda korku, yalnızlık ve anksiyetenizin azalmasıyla,
Güvenli bir ortamda yeni iletişim becerileri kazanarak,
Öz güveninizin artmasıyla.

*Etkinlik yalnızca transların ve cinsiyet kimliğini tanıma sürecinde olan kişilerin katılımına açık. Toplantı başladıktan sonra salona kimse alınmayacak.


Etiketler: insan hakları, sağlık
İstihdam