19/12/2008 | Yazar: Kaos GL

Yunanistan isyanıyla dayanışmak için Mormon Kilisesine eşcinsel saldırı Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

‘Artık Mormonların biz eşcinsel ve translara davranışlarından bıktık. Bize bir çeşit belaymışız gibi davranıyorlar ve yayılmamızı engellemeye çalışıyorlar. Bu bela aslında insan olmak kadar doğalken bizi engelleyemezsiniz. Arzuluyuz, özgürüz, dürtülere ve olabilirliklere göre davranıyoruz, şehvetliyiz, tabuları, beklenenleri, angaryaları yıkıyoruz, kulak memenizi dişleyenler, ormandaki seks veya yıldızlar altındaki buseyiz. Biz seksi, seksi anarşistleriz.’ ABD, Olympia’dan Yunanistan isyanıyla dayanışmak için ‘eşcinsel ve trans başkaldırı’ eylemi.

ABD, Olympia’dan bir ‘Bash Back’ yeraltı hücresinden elden bildiri:

‘Dün kar kaplı Olimpia’da gizlice dolaşarak mükemmel bir gece yaşadık. Mormon kilisesi yobazlarına bir ziyarette daha bulunduk. Binanın etrafına özellikle ‘cinsel istek günah değildir’, ‘lütfen kimi nasıl sevmek istiyorsan öyle sev’, ‘seks eğlencelidir! Utanılacak bir şey değildir’, ‘eşcinsel ve trans başkaldırı’ olmak üzere birçok yazılama yapıldı. Ayrıca onlara yeterince büyük bir sürpriz bıraktık, birkaç gün içerisinde bildirirler.

Mormonlar gibi vahşi bir çetenin kutsal yerlerini özellikle de erken bir Pazar sabahı kar taneleri sokak ışıklarında parlarken mahvetmek mükemmeldi. Tükenmiş ahlak ve utanma telkinleriyle cemaatlerinin cinsel arzularını bastırmak konusunda son derece aktifler. Umarız birkaç kişi eşcinselliğin aşk eylemlerini okur ve diğerlerine önerir.

Artık Mormonların biz eşcinsel ve translara davranışlarından artık bıktık. Bize bir çeşit belaymışız gibi davranıyorlar ve yayılmamızı engellemeye çalışıyorlar. Bu bela aslında insan olmak kadar doğalken bizi engelleyemezsiniz. Arzuluyuz, özgürüz, dürtülere ve olabilirliklere göre davranıyoruz, şehvetliyiz, tabuları, beklenenleri, angaryaları yıkıyoruz, kulak memenizi dişleyenler, ormandaki seks veya yıldızlar altındaki buseyiz. Biz seksi, seksi anarşistleriz.

Dünyanın her yerinde insanlar ümitsiz sevgililerinden kaçıyorlar, can sıkıcı yaşantılarını reddediyorlar, acı dolu bu sisteme saldırmayı seçiyorlar. Bunun daha büyük ve daha çok eyleme çağrı olmasını sağlayın. Onların dünyalarında kalmak için hiçbir şey istemiyoruz. Biz her şeyin mümkün ve serbest olduğu kendi dünyamızı kendimiz yaratmak istiyoruz.

Bu eylemi haklarında birçok şey duyduğumuz seksi Yunan isyancılarıyla dayanışmak için yaptık. Lanet olsun, o çocuklar bizi nasıl tahrik edeceklerini biliyorlar, o soğuk kış gecelerinde bütün sıcaklıklarıyla bizi elde ettiler. Umarız o birkaç Yunan’ı etkileriz, yün şapkalarımızla ve ... anladınız işte...

Daha fazla saldırı gelecek...’
Etiketler: yaşam, siyaset
İstihdam